Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Tanklaketid: meil hakkavad kalli kütusehinna vabandused vaikselt otsa saama

Kuigi nafta maailmaturu hind on langenud juba peaaegu nulli, püsivad Eesti kütusehinnad ikka laes.
jagamist

Täna kogunesid kõikide Eesti tanklakettide esindajad, et leppida koos kokku järgmised vabandused, mida anda avalikkusele seoses püsiva kõrge kütusehinnaga. Probleem on tõsine, sest senised vabandused enam ei tööta.

Tanklakette ajendas ühist kriisikoosolekut pidama poliitikute viimaste päevade sõnavõtud, kus ähvardatakse kütuse piirhinna kehtestamisega.

Vabandused peaaegu otsas

„Fakt on see, et meie peamine vabandus, et meil on tohutus, võiks isegi öelda põhjatus koguses kallilt soetatud kütust varus, mis tuleb enne ära müüa kui odavat kraami saab müüa, enam ei tööta,“ märkis Alexela esindaja koosolekul (nimi toimetusele teada, toim.).

„Sellest on kahju, sest see oli hea vabandus ja töötas pikalt. Lisaks ei saa mitte keegi seda ka kuidagi järele kontrollida,“ lisas Circle K esindaja (nimi samuti toimetusele teada, toim.).

„Eile tulime välja uue väga hea vabandusega, et me ei saa enneolematult madalale naftahinnale vaatamata müügihindu alandada, sest kütusemüük on koroonaviiruse tõttu 30-40 protsenti langenud, kuid kahjuks on ka sellest tänaseks läbi hammustatud ja peame ka selle tõenäoliselt nüüd kõrvale heitma,“ nentis ka Olerexi esindaja (nimi toimetusele ainult poolikult teada, toim.).

Tulevik paistab tume

Kütusemüüjate ühisel kriisikoosolekul nenditi täna, et nüüd on jäänud lauale ainult halvad ja veel halvemad vabandused.

„Võiksime ju süüdistada kuidagi koroonat, Ansipit või tont teab, keda veel aga kes meid enam usub?“ kurtis Neste esindaja (nimi toimetusele teada, toim.). “Kas peaksime minema Jüri (peaminister Jüri Ratas, toim.) jutule, et mõni hea vabandus leida?”

„Lootus püsib, et kui koroonakriis saab läbi, siis saame kohe öelda, et odavalt ostetud varud on juba otsas ja peame seetõttu tõstma hinna enneolematusse kõrgusse, aga jah, selleni läheb ilmselt veel aega,“ nenditi siiski üheskoos.

Kõikide Eesti tanklakettide kriisikoosolekul lepiti siiski kokku, et selleks, et pööbel ega poliitikud neile ka päriselt turja ei kargaks ega tõrvikutega tänavatele ei tuldaks, alandatakse kütuse hinda ühiselt ja mõne sendi võrra juba lähipäevil.

 

SEOTUD LOOD:

Püromaanid ähvardavad kõrgete kütusehindade pärast tegevuse lõpetada

Kõige loomingulisemad hinnatõusu põhjendajad on kaupluseketid, kõige vähem kreatiivsemad tanklad

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles