Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

10 töötavat nippi, kuidas jätta endast kustumatu mulje asutuse jõulupeol

Oioi, need pidulised isegi ei tea, et sellel naisel on kingitusekarbis terve kast tugevatoimelist kõhulahtistit.
jagamist

Me teame, et teist osade jaoks on juba liiga hilja ja teie nägu ega nime ei mäleta kontoris keegi ka uuel aastal. Aga siin on 10 töötavat nippi, kuidas lihtsate tegevustega jätta endast kustumatu mulje asutuse jõulupeol.

Asutuste jõulupeod on täies hoos, osadel juba ära olnud, paljudel veel ees. Kui sa tahad, et sind mäletataks ja sinust räägitaks ettevõtte kööginurgas veel ka aprillis, siis talita just nii nagu all kirjas.

1.Saabu peole purupurjus. Ära jäta midagi juhuse ega ettevõtte tõenäoliselt väikese alkoholieelarve hooleks – joo kodus end maani täis ja mine siis jõulupeole. Esiteks on sul endal lõbus ja teiseks täidad sa ka sotsiaalset rolli – kui teised näevad, et vähemalt üks on maani täis, võtavad ka nemad asja lõdvemalt ja kogu pidu võidab sellest. Win-win situatsioon – kui hästi läheb, väljud sina sellest kangelasena, kes päästis igava peo. Kuigi tõenäoliselt see muidugi nii ei lähe, kuigi sulle endale peo ajal nii tundub.

2.Ära mitte kunagi hiili sisse jõulupeole – saabu alati paraadi-stiilis. See tähendab, et vali mõni vaiksem hetk, näiteks siis, kui ettevõtte juht püüab laval, mikrofon käes, preemiatest kõrvale hiilida oma suurepärase tagasivaatega möödunud aastale ja kiidukõnega endale. Marsi otse lavale, haara ülemuse käest mikker ja karju sinna, et käes on raju reede või midagi pehmemat, näiteks Peeter raamatupidamisest on pede. See alles näitab rahvale, kellel selles kontoris munad on.

Mõista-mõista, kes siin jõulupeol on strippar ja kes prostituut.

3.Palka enda kaaslaseks kaasa strippar või prostituut. Kõik me teame, et asutuse jõulupidude eelarved on pigem kitsad – väike klaasike veini, väike kotlet, Ines inisemas laval, kiire kohv, jalaga perse ja aitäh, et tulite. Igaaaaav! Aga kui sina saabud peole täiesti kastist väljas meelelahutusega, siis võetakse sind esmaspäeval kontoris vastu pasunakooriga ning pannakse sinu pilt kuldse raami sisse ja kohe peaukse kõrvale aukohale seinale. Seda kõike muidugi eeldusel, et su kaaslane muidugi ka esineb peol oma ameti piires.

4.Tee oma jõulupeole pommiähvardus. Kui kõik need frakkides mehed ja kaunid daamid oma õhtutualettides õue külmetama aetakse, oota sina neid juba õues ja karju: mingit pommi pole – „ÜLLAAATUUUUUS!“. Jah, jõulupeole sind enam ei lasta ja väga suure tõenäosusega veedad sa öö arestimajas aga kas su eesmärk oli pidada igavat jõulupidu või teha end legendaarseks töökohal? No vot, ise ka vastasid õigesti sellele küsimusele.

5.Löö külge kõigile ja kõigele, mis vähegi liigutab. Jah, sellel on oma varjukülg, sa jääd igavesti meelde selle kolleegina, kes üritas kõiki ära sebida aga sinul on ju missioon – et keegigi kontoris su nime ja nägu mäletaks – korruta seda endale pidevalt ja püsi valitud kursil. Sinu õhtu peamine eesmärk peaks olema muidugi ülemuse kaaslase ümber tiirutamine – pole paremat viisi meeldejäämiseks.

6.Näita kõigile, kui palju kasu on olnud kord nädalas trenniskäimisest ja hakka tegema jõu- ja ilunumbreid. Alusta näiteks sellest, et püüa ümber keerata laud, kus toidukausid on. Usu meid, osadele inimestele võib selline jõunumber peale minna ja nemad ei pane pahaks kui peavad oma salati maast taldrikule kraapima. Või võta ette täis veinipudelite heitevõitlus – veel parem on, kui suudad organiseerida kellegi viskama ja ennast neid püüdma. Sa saad kangelaseks kui suudad mõne näiteks oma hammastega kinni püüda.

Need, tõenäoliselt just nurga taga end härjaks joonud IT-mehed on valmis ühinema kontori jõulupeol teistega. 

7.Kui jõulupidu organiseeritakse, siis paku end vabatahtlikuks fotograafiks ja miks mitte ka ettevõtte sotsiaalmeediakontode haldajaks üheks õhtuks. Luba, et paned üles ühe kena pildi ehitud kuusest ja teise tantsivatest paaridest, kuhu lubad alla kirjutada hässtäägid #parimpiduever #armastanomatööandjat. Tegelikult pane muidugi üles pildid ja videod oksendavatest inimestest, alkoholipudelitest ja sekretäri tissidest. Hässtäägid jäta muidugi samaks, mis sa lubasid.

8.Ütle kõigile kolleegidele, mida sa neist tegelikult arvad. Kui sa pole liiga purjus ja suudad vaeva näha, siis käi ükshaaval kolleegid läbi ja ütle neile näkku, mida sa arvad neist. Kuid see on üsna ebaefektiivne ja võtab tohutu aja. Ka võivad inimesed arvata, et sa teed äkki nalja. Selle asemel mine lavale, võta mikker, ütle, et kõik järgnev pole nali ja hakka tulistama. Jäta alati ülemus viimaseks – see on kirss tordil.

Kui sa talitad täpselt nii nagu siin soovitused kirjas, siis ei räägita sinust mitte alles esmaspäeval, vaid juba peol. 

9.Vii jõulupeole täid. Selleks peaksid sa muidugi kõvasti varem alustama – saatma laiali päringud lasteaedadesse ja koolidesse ja käima kohapeal neid täisid kogumas. Aga see kõik on seda väärt, sest kui sa need täid jõulupeol lahti lased, tegeletakse tagajärgedega veel kuid, sest kõik need inimesed viivad täid pärast pidu koju, sealt perele, need omakorda edasi jne. Sa ei saa kuulsaks mitte ainult oma kontoris, vaid terves linnas või riigis. Seega asi on pingutust väärt.

10.Pane morsi ja toidu sisse ülitugevat kõhulahtistit. Siis mine sulge peldikuuks, võta rull paberit ja peldikuvõti ja seisa selle ukse ette ja naudi seda, mis varsti juhtuma hakkab. Usu meid, mitte keegi ei unusta mitte kunagi su nägu ega nime kui sa seisad seal võidukalt, ühes käes vetsurull ja teises peldikuvõti. Kõik karjuvad kooris su nime ja kõik tahavad olla su lähedal. Just nii tunnevad end ka rokkstaarid suurel laval tuhandete inimeste ees. See on sinu võimalus tunda end tõeliselt tahetuna, kontori kunnina kui tahad.

Ilusaid ja rahulikke jõulupidusid teile, kallid lugejad!

Hea lugeja! Kas Sul on veel varrukas mõni hea nipp, kuidas end asutuse jõulupeol meeldejäävaks ja legendaarseks muuta? Pane aga julgelt see kirja loo alla kommentaaridesse!

SEOTUD LOOD:

7 kavalat nippi, kuidas asutuse jõulupeol edukalt vältida ligitikkuvat kolleegi

LINNAINIMESE ERI: 10 töötavat nippi, kuidas odavalt või lausa tasuta katta rikkalik jõululaud

Hakka meie jälgijaks Facebookis (kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

1 kommentaar

  • Evert

    14. dets. 2019 - 15:46

    Halvasti tantsimine õhtu otsa on ka super, kuigi mõned võivad kõrvale põigelda. Pole lähemaid kogemusi kui kõrvalt vaadates.

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles