Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

5 hullumeelset mõtet, mida iga autojuht on roolis mõelnud aga pole täide julgenud viia

Mida autokoolis õpetatakse ah? Kuidas peavad käed roolil olema?
jagamist

Kui autojuhtimine saab juba nii käppa, et enam ei pea jälgima nii paaniliselt liiklusmärke ega teisi liiklejaid, avastavad paljud inimesed, et autoroolis kipub mõte jooksma vahel üsna veidraid radu.

Toome siin ära 5 mõtet, mida iga autojuht on roolis vähemalt korra mõelnud, kuid ei julge tunnistada, rääkimata täideviimisest.

1.Mis oleks kui paneks 150 km/h otse puusse! See ei pea olema isegi puu, võib ka olla vastassuunast lähenev rekka või betoonsein – paljud autojuhid on unistanud sellest, mis oleks kui ma nüüd täislaksuga otse vastu seina sõidaksin.

2.Mis oleks kui kustutaks autol kiirteel 100 km/h sõites kõik tuled! Taas selline kapisuitsidisti mõttekene, et mis siis küll autoga ja minuga juhtuks kui tiheda liiklusega teel kottpimedas lihtsalt kustutaks kõik autotuled ära ja kulgeks nii edasi.

3.Mitu korda käib auto üle katuse kui suurel kiiruselt tuleb kapott esiklaasile/ratas veereb alt ära/rehv lõhkeb? Kas oskaksin taolises äärmiselt ohtlikus ja ootamatus olukorras käituda nii, et terveks jääksin?

4.Kui kaugele ma täpselt ikkagi jõuaksin selle põneva bensiinitulega – mõõdaks elus esimest korda ära TÄPSE kauguse, et kui kaugele saab siis sõita põleva kütusepaagi märgiga sõita. Kas keegi teab kedagi, kes on ikkagi julguse kokku võtnud ja proovinud selle ära? Kes pole ikkagi alla andnud ja esimesse tanklasse kiirelt sisse keeranud.

5.Mis juhtuks kui sõpradega maale sõites tuleksin kapist välja ja paneksin mängima oma lemmikraadio – Nõmme raadio Margus Lepaga eesotsas? Kas jõuaksin tervena maale? Kas sõbrad jääksid alles? Kas keegi pussitaks mind parkimiskellaga kõrri?

Hea Lugejakirja lugeja! Milline on kõige veidram või hullumeelsem mõte, mida sina oled autoroolis seoses autosõiduga mõelnud? Anna meile ja teistele sellest loo all kommentaarides märku!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles