Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

5 soovitust Isamaa ministritele, mida Helmedega peale hakata (peale meedias halamise)

Isamaa ministrid on mihklid meedias halama nagu viimased eided aga kui oleks mune vaja, on vaikus majas.
jagamist

EKRE juhtide Mart ja Martin Helme sõnavõtud ärritavad Isamaad juba igapäevaselt, kuid ainuke asi, mida sealsed ministrid teha suudavad, on minna meediasse halama nagu viimased eided. Ja sellega tavaliselt asi lõpebki.

Aga enam pole vaja muretseda – anname Isamaa (ja tegelikult ka Keskerakonna) ministritele 5 ideed, mida Helmedega veel peale hakata, et poleks enam piinlik neil endil ega kogu seda jura pealt nägeval rahval (hea poliitik, loe: valijal).

Mine pane lõuga!

Vägivald on praktiliselt alati lahendus. Välja arvatud juhtudel, kui ta seda pole. Kui kumbki Helmedest ikkagi midagi idootset ütleb, siis ära ole eit, ära solvu – mine pane lõuga. Teate vanasõna, et haukuv koer ei hammusta? No vot, mida te siis kardate – minge pange lõuga ja vaadake, mis juhtub. Aga ärge enam halage meedias, kui te ise Helmed valitsusse võtsite.

Mine räägi Helmega!

Kui eelmine, pigem vägivaldne lahendus ei sobi, siis oleks ehk mõistlik minna otse emmakumma Helmega rääkima, et kuule mees, äkki tõmbad natuke tagasi. Tõenäosus, et sealt tuleb sulle sobiv vastus või jumal hoidku, vabandus, on muidugi nullilähedane aga no vähemalt oled ju proovinud. Aga ärge enam halage meedias, kui te ise Helmed valitsusse võtsite.

Sellel pildil on eksponeeritud Isamaa ja Keskerakonna ministrite munad. Te ei näe neid? Ju siis põhjusega.

Liti samamoodi vastu!

On teil mune selleks? Kui on, siis mida veel ootate? Aga ärge enam halage meedias, kui te ise Helmed valitsusse võtsite.

Mine kallista Helmet!

Pole kahtlustki, et Helmed on kurjast vaimust vaevatud ja ei peatu enne, kui on oma eesmärgid saavutanud. Eesmärkide hulgas ei paista muide kuskil seda, et nende saavutamisel tahetakse tulemusi jagada Keskerakonna ja Isamaaga – eesmärgiks on EKRE ainuvõim. Teie ullikesed ei saa sellest isegi aru ja ainult aitate eesmärkidele kaasa. Aga tulles tagasi soovituse juurde – kui näed ikka, et Helme on kuri, negatiivne ja teid ründav ja mahategev kogu aeg, siis mine ja kallista teda. Aga ärge enam halage meedias, kui te ise Helmed valitsusse võtsite.

Astu valitsusest minema sirge seljaga!

Seda tegi Kaimar Karu aga tema ju oli EKREs. Tema ei lasknud ennast väntsuda nagu teie lasete. Mees lahkus valitsusest auga ja sirge seljaga. Loomulikult teie keegi seda teha ei julge, mõned teist on siiani nii naiivsed, et arvavad, et EKRE-t on ikka veel võimalik kodustada, panna ta ilusti riidesse ja veel ilusamini rääkima. Seda paistate just teie kõige rohkem uskuvat. Kui asi teile tegelikult ei meeldi, siis astuge minema ja laske see paat põhja. Aga ärge enam halage meedias, kui te ise Helmed valitsusse võtsite.

*Ja kui kõik eelnev mingil arusaamatul põhjusel ei tööta, siis viskame ühe idee veel boonusena juurde: mine Helme juurde, määri ta nägu kingaviksiga kokku ja siis ütle, et kui on must, näita ust. Helmel ei jää muud üle, kui selle loogikaga igati nõustuda ja minema astuda, sest kõik seni on ju ainult loogika alusel käinudki.

Kokkuvõttes teame me ju kõik, et vaatamata nendele kuldaväärt ideedele te niikuinii ei tee peale meedias halamise mitte midagi, sest soe koht ja selle valitsuse püsimine on tähtsamad. Vähemalt siis, kui saad korraks midagi Helmede suunas halada meedias, siis saad oma valijale öelda – et ma ju esitasin noodi/mõistsin hukka jne jne jne ja elu läheb järgmise samasuguse ütlemiseni edasi.

Hakka Lugejakiri.ee jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha.

Kommentaarid (3)

 • Tiit Annuk

  18. sept. 2020 - 10:00

  Lõuksi andmine on ikka kõige veenvam argument taltsutamiseks!

  Vasta
 • mutt

  18. sept. 2020 - 12:11

  veel üks ja ilmselge võimalus:
  kui sa sellise tondi juba tuppa kutsusid ja toa ära lagastada lasid ja ikka veel näed, et see oli hea, siis hakka ise ka samasuguseks, liitu ekrega ja pole enam vaja halada, hakkab hoopis lõbus.
  ilmselgelt teist ei ole muuks asja ja mis siis vastu punnida, las läheb see Eesti riik, kellele seda ikka vaja on, mured kohe kaovad ja eks ta ongi juba liiga kaua kestnud.

  Vasta
 • Sart Miilipask

  24. sept. 2020 - 08:51

  Hästi tuli mul see artikkel välja! Järgmisena teen peedist pesumasina!

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles