Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Aasta Ausaima Nimega Kaupluseks valiti Tallinnas asuv mööblipood „Seegi mööbel“

Žüriid hämmastas fakt, kuivõrd poe nimi vastas tegelikkusele - poes tõepoolest oli mööbel, mida võis nimetada, et seegi on mööbel tõesti.
jagamist

EAS ja Eesti Ettevõtjate Liit valisid Aasta Ausaima Nimega Kaupluseks Tallinnas Mustamäe teel tegutseva mööblipoe „Seegi mööbel“. Konkursi korraldajaid lõi pahviks, kuivõrd palju vastas poe nimi tegelikkusele.

Konkurss „Aasta Ausaima Nimega Kauplus“ pidi kestma käesoleva aasta lõpuni, kuid lõpetati varem, sest korraldajatele tundus, et seda nime on praktiliselt võimatu üle trumbata.

Žürii oli pahviks löödud

„Kui me kuulutasime selle konkursi välja, olime kindlad, et tuleb tihe rebimine,“ märkis Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) juhatuse esimees Taavet Tamme.

„Lootsimegi, et just väiksemate kaupluste nimed võivad vastata rohkem tegelikkusele aga selleks, mis meile täna hommikul laekus, me küll valmis polnud,“ märkis EASi esindaja Tamme.

„Nimelt olime saanud ühe avalduse nädalavahetusel, mida kohe ka kontrollima sõitsime täna hommikul – ja see lõi terve žürii täiesti pahviks,“ märkis Tamme.

Võitis ülekaalukalt

„Kohale jõudes nägime, et avalduses märgitu oli korrektne – poe nimi on tõesti „Seegi mööbel“ ja seega vastas ta vähemalt ühele konkursi tingimusele – et avalduses märgitu ka poe nimi on,“ sõnas Tamme.

Ehe näide poe nimest, mis mis mitte kuidagi tõele ei vasta ja seega aus pole – kuidas saab see olla sinu pood, kui sellel on ilmselgelt mingid kindlad omanikud ja see pole äärmiselt suure tõenäosusega sina.

„Astusime poodi sisse ja üllatus üllatus – see, mis meile vastu vaatas, oli seegi mööbel tõepoolest,“  kommenteeris konkursi korraldaja Tamme.

„Ei mingit keerutamist, et parim, uusim või kvaliteetseim – lihtsalt toores kirjeldus, et seegi on mööbel!“

„Sealt edasi polnud ühelgi žürii liikmel enam kahtlust – võitja on selgunud ja kohapeal andsime omanikule kohe üle ka vimpli ja tugeva käespigistuse ülima aususe eest oma äri ajamisel,“ lisas EASi esindaja Tamme.

SEOTUD LOOD:

Valiti Eesti kõige kitsim inimene – tulemus on üllatav!

Aasta Enimkannatanud Eestlane 2019 on Brigitte Susanne Hunt

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline ilm tuleb sel Jaanipäeval?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles