Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Aasta Enimkannatanud Eestlane 2019 on Brigitte Susanne Hunt

See on tõeline kannataja nägu. (foto: kuvatõmmis youtube)
jagamist

Täna valiti Eesti kõige enam kannatanud inimeseks Brigitte Susanne Hunt, kelle terve aasta kestnud kannatuste jada tõi iga kord pisara silmi ka igal eestlasel.

Brigitte Susanne Hundi võit oli mäekõrgune. Teisele kohal jäi Jõgeva mees, kes kaotas veidras Rimi kassalindiõnnetuses mõlemad jalad, käed, põrna ja pea ning kolmandale Narva naine, kes õppis ära eesti keele.

Žüriil polnud võitjas kahtlust

Aasta enimkannatanud eestlast valinud žürii hinnangul sai Hundi puhul määravaks see, et mitte keegi teine pole pidanud varem taolisi kannatusi läbi elama.

„Oleme kõige enam kannatanud eestlast valinud juba aastaid ja alati on olnud mingid nutulood rasketest haigustest, põlengutest, lähedaste kaotusest ja muudest taolistest mõttetutet isiklikest tragöödiatest, mis mitte kedagi tegelikult ei koti,“ seisab žürii teates.

„Aga see aasta oli kohe eriline, sest juba aasta algusest peale oli näha, et Brigitte Susanne on tõeline ebaõnne sõdur ja siiras kannataja,“ märgiti teates.

Aasta Kannataja 2019 tort.

Tohutu ebaõnn terve aasta

Kõigepealt tabas Brigittet tohutu anonüümsete kommentaatorite sõimuvaling, kelle vastu Hunt läks kohtusse. Siis tabas vaest tütarlast pettusekatse, kus tuntud autofirma üritas teda nöörida üüratu remondiarvega, kuigi Brigitte oli kütusefiltril ise pool tööd juba ise ära teinud.

Vahepeal tundus, et asi hakkab tal juba paremini minema, sest ta sai oma vana auto müüdud ja uue ostetud aga elul on alati omad plaanid – nii ka nüüd. Ühel saatuslikul õhtu läks Brigitte välja ilma oma kalli kaasa Ronita ja viimane tuli koju tagasi juba uue naisega. Loomulikult lõppes see suhe tragöödiaga, mis paiska mitte ainult Brigitte enda, vaid ka terve Eesti suurde leina.

Taas tundus, et asjad hakkavad lõpuks ometi ülesmäge minema, kui Brigitte ostis endale uue kodu. Jälle viibutas elu näppu ja seekord võttis Brigittelt tema raadiotöö.

Brigitte ise jäi oma kannatuste rada Kroonikale kommenteerides napisõnaliseks:  „Olen ühe aastaga läbi elanud enam kui mõni inimene kümne aastaga,“ tunnistas ta.

Käesolevat aastat on jäänud veel paar nädalat – hoiame kõik koos nüüd pöialt, et Eesti Enimkannatanud Inimene 2019 Brigitte Susanne Hundiga enam midagi hullu sel aastal ei juhtuks.

SEOTUD LOOD:

TÄNA ON RIIKLIK LEINAPÄEV: Brigitte Susanne Hunt läks Ronist lahku!

ETV toob ekraanile uusversiooni kultusseebikast „Tahmanägu“, peaosa mängib Brigitte Susanne Hunt

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommentaarid (3)

  • kaqido

    15. dets. 2019 - 07:03

    poo end üles,siis saan tiitli omale !

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Nüüd, kui käima läks selle suve viimane soe nädal, siis kas arbuusiseemneid on veel mõtet maha panna või mitte?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles