Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Aasta Selfiks 2020 valiti Jürgen Ligi pilt endast, taustaks uppuja

Opositsioonis oleva Jürgen Ligi valu on näha igas kurrus - mees kannatab. Ja muidugi kannatab see taustal olev uppuja. (foto: Jürgen Ligi erakogu)
jagamist

Aasta selfit ehk endlit ehk enekat valinud žüriid lummas Jürgen Ligi foto puhul foto dramaatilisus, sisukus ja muidugi ka foto ideaalne kuldlõige.

Konkursil osalemise ainsaks tingimuseks oli, et fotol oleks foto tegija ise ning taustal toimuks midagi, mis pälviks žürii tähelepanu.

Žürii, olles kaalunud esitatud kandidaatide plusse ja miinuseid,  jõudis otsusele, et Aasta Selfi 2020 on Reformierakonna liikme Jürgen Ligi oma, mis edestas oma konkurente just originaalsuse ja kompositsiooni poolest.

Žürii tegi erilist headmeelt ka fakt, et Jürgen Ligi näis olevat sama nägu, nagu taustal olev uppuja.

Teist ja kolmandat kohta sel korral välja ei antudki, sest umbes 1 005 584 745 neist olid Eesti nn suunamudijate/influensserite nartsisslik eneseeksponeerimine, mis esiteks olid täielik pask ja teiseks mudisid suunda ainult nende lähisugulastel. Ja sedagi ainult laigiga Facebookis või Instagramis, juures tekst, et oo, kallis lapselaps, nii tore, et et sa oma kannikaid ja tissialgeid ka suvalistele pervertidele näitad.

Hea lugeja! Kas oled žürii otsusega pigem päri või kipud nõustuma? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

Diskleimer: Eesti kõige usaldusväärsem ja tõsiseltvõetavam uudisteallikas Lugejakiri.ee korraldab kuni kuu lõpuni kestva aasta inimese/teo/asja/ ja kurat teab mille veel valimised. Sul on mingi hea mõte, kelle/mille võiks esitada meie 2020 parimate valikusse?  Siis pane aga oma mõte teele ja kui ka meie komisjonkomiteenõukogu nõustub, siis see ka lõputiitrites ära mainitud saab.

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommentaarid (3)

 • Kapten Schults

  29. dets. 2020 - 15:24

  Mina annaksin Tammsaare Tõest ja õigusest inspireeritud ametikoha täitjale, õiguskantsler Ülle Madisele kirjanikunimelise preemia õiguse eest! Tõepoolest, ükskõik mida ta ka ei ütleks, on tal alati olnud tuline õigus! Ka rahva hulgast kostab pidevalt: “Tal on õigus, õigus, õigus!” Viimati oli tal õigus üleeila, kui Delfis artikli avaldas. Ja see on ka tõde!

  Vasta
 • Matilde Pärituul

  29. dets. 2020 - 15:34

  Täpsustus. Ma ei uppunud, vaid üritasin tähelepanu äratada. Ta pidanuks vette hüppama ja mind ära päästma. Mida aga ei juhtunud. Pagana mühakas! Mõni päev aga ongi nii, et pean kolm tundi järjest uppuma, enne kui ära päästetakse ja kohvile kutsutakse.

  Vasta
 • Aivo

  31. dets. 2020 - 13:39

  Varem või hiljem lekivad meediasse fotod, kus meditsiinitöötajad teevad selfiesid, taustal hinge vaakuvad koroonapatsiendid.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles