Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Aasta Teenimatult Palju Tähelepanu Saanud Asi 2020 on lauamäng koroona

Vaese mehe piljard.
jagamist

Täna valiti Aasta Teenimatult Palju Tähelepanu Saanud Asjaks 2020 lauamäng koroona. Teise koha saavutas mehhiko õlle Corona, mis kuuleb neid halbu nalju ilmselt veel isegi aastal 2030.

Konkursil osalemise ainsaks tingimuseks oli, et sinu nimes/nimetuses oleks sees sõna koroona ja oligi kõik.

Komisjon, olles kaalunud esitatud kandidaadi plusse ja miinuseid,  jõudis otsusele, et Aasta Teenimatult Palju Tähelepanu Saanud Asi 2020 on suvaline lauamäng koroona, millel pole absoluutselt mitte mingit pistmist koroonaviirusega ja on seetõttu saanud ootamatult palju otsinguid, klikke jne, mida ta pole üldse ära teeninud.

Komisjon leidis ka, et lauamäng ja tema nimi pole tegelikult selles ise üldse süüdi, sest tema oli siin ennem kui viirus, kuid oli siiski loomulikult oluliselt vähem seksikas, kui viirus ja vääris seetõttu ka vähem tähelepanu.

Teise koha saavutas mehhiko õlle Corona, mille kohta ütles komisjon, et neid halbu nalju tema kohta kuuldakse ilmselt veel isegi aastal 2030. Ja ilmselt on neil õigus.

Hea lugeja! Kas oled sellega pigem päri või kipud nõustuma? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

Diskleimer: Eesti kõige usaldusväärsem ja tõsiseltvõetavam uudisteallikas Lugejakiri.ee alustas selle uudisega kuni kuu lõpuni kestva aasta inimese/teo/asja/ ja kurat teab mille veel valimistega. Sul on mingi hea mõte, kelle/mille võiks esitada meie 2020 parimate valikusse?  Siis pane aga oma mõte teele ja kui ka meie komisjonkomiteenõukogu nõustub, siis see ka lõputiitrites ära mainitud saab.

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles