Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Aasta viimane nädala horoskoop, 24.-31.detsember

Tähed tähed tähed - kui teid ei oleks, eksleksime me nagu peata kanad!


Jäär

21. märts - 20. aprill

Jääral läheb sel nädalal väga hästi - tähed näitavad, et tema ellu võib lähiajal tulla midagi täiesti uut ja ootamatut.

Tähed näitavad ka seda, et see võib olla kas uus aasta või ilutulestikuraketitabamus pähe. Teades Jäära õnne, siis ilmselt viimane.

Kuid tähed näitavad ka seda, et vähemalt enne seda uut ja ootamatut läheb Jäära nädal väga rahulikult ja probleemideta. On, mida oodata!

Soodne aeg ilusti kõht täis süüa, sest haiglatoit ei pruugi olla just parim.

Rahulikke jõule!

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sõnnile näitavad tähed, et keegi lähedane võib sulle sellel nädalal ootamatu kingituse teha.

Tähed näitavad ka seda, et see võib olla siis kas jõulukingitus või veel parem - jõululauas tõusnud tüli tagajärjel korralik paremsirge, misjärel oled sa kogu ülejäänud jõulud tähelepanu keskpunktis. See on igale Sõnnile meelepärane.

Aga kui välja arvata see paremsirge, siis läheb Sõnni nädal äärmiselt rahulikult.

Soodne aeg osta valmis ära sinikaid varjav meik. Või kui tahad olla dramaatiline, siis ole ilma selleta - saadki rohkem tähelepanu.

Mõnusat püha!

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikud näevad nendel jõuludel midagi sellist, mida vähesed oma elus üldse kogevad.

Tähed näitavad, et see võib olla päkapikkude nägemine või siis tõmmatakse Kaksikutel terve suguseltsi ja jõuluvana ees luuletust lugedes püksid maha nii, et paljastuvad põhjapõtradega aluspüksid.

Kui see intsident välja arvata, et satud terve suguseltsi naerualuseks ja jõuluvana irvitab nii et habe lendab eest, siis läheb sinu nädal äärmiselt sündmustevaeselt.

Ilusaid pühi!
Soodne aeg osta aluspüksidele traksid.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähki ootavad neil pühadel tõelised kulinaarsed üllatused.

Tähed näitavad, et Vähk saab osaliseks sellisele jõuluõhtusöökide seeriale, et ta lõpetab lõhkenud maoga EMO-s. Aga see on seda väärt, sest toidud, mida Vähk sel aastal jõululauas maitsta saab, on lihtsalt suurepärased!

Kui see väike vahesündmus välja arvata, et pead EMOs 5 tundi lõhkise maoga istuma, läheb Vähil muidu superhästi sel nädalal.

Soodne aeg EMOs juba praegu ära käia ja võtta varakult järjekorranumber ära.

Rahulikke jõule!

Lõvi

23. juuli – 22. august

Jah, Lõvidel tulevad sama hullud jõulud nagu kõigil teistel. Ainult et hullemad.

Tähed näitavad, et kui Jõuluvana kedagi sel aastal täielikult ignoreerib, siis on need Lõvid. Tähed näitavad ka seda, et isegi päkapikud ei tee neist välja. Ning mis kõige veidram, isegi kuusk ajab enne okkad maha kui ta end Lõvile peaks demonstreerima.

Soodne aeg Lõvidel hakata mõtlema näiteks Vabariigi Aastapäeva tähistamisele, sest jõulud lähevad neist mööda niikuinii.

Rahulikke mõnusaid pühi!

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsidel tulevad need jõulud äärmiselt positiivsed, sest kõik on märganud seda, et Neitsid on kingitustega väga vaeva näinud.

Tähed näitavad, et absoluutselt kõik teised tähemärgid peavad nende jõulude staariks just Neitsisid. Neitsid on hoolivad ja armastavad - nad on juba kuid varem välja uurinud kõigi jõulukingisoovid ja ta teeb igaühele täpselt neile sobiva kingituse, mille osas ei tunne mitte keegi, et see oleks mõttetu rämps.

Tähed näitavad ka seda, et kuigi tagasiside saab Neitsile olema äärmiselt positiivne, siis Neitsi pangakonto ütleb, et see tema soov kõigile nii väga meele järele olla on viinud ta pankrotti.

Nii et Neitsi jõulud tulevad pankrotiga. Ja suure pettumusega, sest keegi teine talle nii häid kinke vastu kindlasti kohe ei tee.

Soodne aeg kuuse alla elamist otsima hakata. Sest sinna Neitsid neil jõuludel kolima peavad peale oma suuri suuremeelseid kingitusi.

Mõnusat jõulude tähistamist!

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kaalud on käinud juba terve kuu ringi, pea laiali otsas - jõuluootus on nii suur. Aga ära muretse, sul läheb kõik hästi.

Tähed näitavad, et sinu suuri ponnistusi on märgatud nii tööl kui kodus ja sind ootavad kingikuhjad ja palju tähelepanu. Jah, tõsi on see, et need kuhjas olevad kingitused pole enamik sulle või et tähelepanu pööratakse sulle sellepärast, et sa töllerdad pidevalt jõululaua ja kuuse vahet ning püüad kingitusi piiluda. Võid täiesti rahulikult ainult lauas istuda - need kingitused pole sulle ja pole mõtet seal passida.

Hästi lähebki sul sellepärast, et kuna sa ei saa peaaegu üldse kingitusi, siis on sul vähema lahtipakkimist ja kogu selle jamaga tegelemist. Ja kuna kõigi jõulukingitused sulle on niikuinii mõttetud, siis on sul ka vähem pettumust nende osas. Igati positiivne ju!

Soodne aeg iseendale mõni kink teha ja teeselda, et need on kelleltki teiselt.

Mõnusat jõulupuhkust!

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Ai ai ai, Skorpion. Ai ai ai - tähed näitavad, et sinul on mingi halbade kavatsustega mõte meeles mõlkumas, et kuidas teistel jõulud rikkuda.

Tähed ja Jõuluvana on seda märganud, ära sa arva, et pole. Me teame väga hästi, et sul ei ole olnud hea aastalõpp ja nüüd plaanid sa ka teiste jõulud ära rikkuda. Meie tungiv soovitus on, et sa seda ei teeks, ükskõik, kui halb sul endal on.

Tähed näitavad, et igal kuuse "ümberkukkumisel" või ziletiterade leidmisel süldist või Jõuluvana mantli ärapeitmisel on konkreetne süüdlane - Skorpion ehk nende jõulude Grinch, kes rikkus jõulud.

Soodne aeg oleks Skorpionil end rahusteid täis pumbata ja mitte sekkuda jõulude tähistamisse.

Tülivabu pühasid!

Ambur

22. november – 21. detsember

Amburit ootavad kõige rahulikumad jõulud üle aastate.

Tähed näitavad, et Ambur on neil jõuludel äärmiselt õnnelik ja lahke kõigi vastu. Ta on jutukas ja seltskonna hing jõululauas. Kuid kuna jõulud kestavad sel aastal eriti pikalt, siis saab teistel inimestel Amburite sädistamisest ja ringi tõmblemisest ruttu villand.

Tähed näitavad, et juba teisel jõuluõhtusöögil seotakse Ambur kuuse külge kinni, et ta vait oleks ja ei sahmiks nii palju ringi. Tulevad ju rahulikud jõulud Amburil? Muidugi tulevad.

Soodne aeg endale toitu valmis ära varuda kuuse alla - seal veedad sa nüüd pühade aegu kinniseotuna päevi.

Väga rahulikke jõule!

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukits kui üks konfliktsemaid tähemärke peab neil pühadel ettevaatlik olema.

Tähed näitavad, et jõululauas tõstatatud teemad võivad olla ükskõik kui negatiivsed aga need lahenevad nii nagu ikka sugulaste ja sõpradega - rahulikult. Aga kuna tähtede seis on sel nädalal selline, et Merkuur peksab Jupiteri kuufaasidele vahele, siis ärritab absoluutselt kõiki just iga Kaljukitse sõnavõtt.

Ja tähed näitavad ka seda, et neile sõnavõttudele mitte ei võida, vaid reageeritakse äärmiselt valulikult. Räägi sa kasvõi tõusnud või hinnast, nüri nuga saad sa jõululauas ikka.

Soodne aeg Kaljukitsel mingi metallist ese põue peita jõululauas.

Mõnusaid vaikseid jõule!

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Veevalajat ootab sel nädalal kohtumine tundmatuga. Aga hea tundmatuga.

Nimelt näitavad tähed, et Veevalajad jäävad päris kindlasti Jõuluvana saani alla. Ja kuna sa Jõuluvana isiklikult ei tunne, siis onju kohtumine toreda tundmatuga? On muidugi. Vähesed saavad kiidelda sellega, et nad jäid Jõuluvana saani alla.

Tähed näitavad ka seda, et see kohtumine jääb kahjuks üürikeseks, sest ega Jõuluvanal pole aega sinu vigastusi seal hindama hakata ja kindlustuspaberitega sahmida - tal on vaja kingitused kohale viia.

Soodne aeg on Veevalajal elukindlustus varakult ära teha.

Vigastustevabu pühasid!

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kalade jõulud tulevad kõigist tähemärkidest kindlasti parimad, tähed selles juba ei eksi.

Tähed näitavad nimelt, et Kalad saavad söödud jõululauas mõõdukalt aga nii et isu ilusti täis, Alkoholiga suudavad Kald neil jõuludel suurepäraselt piiri pidada. Jõuluvanalt saavad nad palju just talle sobivaid kinke ja mis peamine - jõulurahu on hinges Kalades. See on tunne, mida Kalad pole tükk aega juba tundnud.

Tähed näitavad samas ka, et väga vähestel Kaladel õnnestub õigeks pühade ajaks alkoholist tingitud deliiriumist välja tulla ja taibata, et see kõik oli lihtsalt üks ilus joodiku uni.

Soodne aeg osta valmis peavalutabletid - sest pohmell saab peale sellist und vägev olema.

Ilusaid pühi!

1 kommentaar

  • Ann

    25. dets. 2018 - 13:09

    Päris hea. Olen Vähk. Õnneks on raha vähe, nii et magu jääb lõhkemata.

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles