Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Aita hädas Tonga rahvast ja vasta nende „Jõulutunneli“ kõnedele

Üks Tonga "Jõulutunneli" numbritest, kuhu helistades toetad kohalike pättide rehabiliteerimise katseid.
jagamist

Eelmise nädala lõpus hakkasid Eestisse tulema kõned kummalistelt välismaa numbritelt. Tuleb välja, et kui neile tagasi helistada, siis toetate Tonga kohalikku heategevusprogrammi „Tonga meeste Jõulutunnel“ saadet.

“Mulle on juba kaks korda tehtud vastamata kõne Tongast. Kaks korda on helistatud, eelmine kord oli reede õhtul kusagil kella 20.00 paiku,” räägib Tongalt kõne saanud Peeter (naiivitari nimi toimetusele teada).

„Helistasin siis neile tagasi ja meeldiv meeshääl selgitas toru teises otsas, et tegemist on kohaliku heategevusliku programmiga, millega kogutakse raha halvale teele läinud Tonga pättide aitamiseks,“ märkis Peeter.

„Mehed tegid mulle selgeks, et kõne vastuvõtmisel või tagasihelistamisel pean maksma teatud summa neile,” märkis ta. “Aga kõik loomulikult heategevuslikul eesmärgil!”

Tonga heategevusorganisatsiooni tegelased lasevad tavaliselt vaid korra kutsuda ning katkestavad seejärel kõne. Tagasi helistades ootab kõne tegijat aga suur telefoniarve, millega siis neid halvale teele läinud kohalikke pätte toetatakse.

Hetkel on teadaolevad Tonga „Jõulutunneli“ numbrid järgmised:

+676 8489465

+676 8489464

+676 8489481

+676 8489462

+676 8489463

“Loomulikult vastasin ma kõnedele, helistasin veel mitu korda tagasi ja ajasin pikalt juttu – neid kauge kandi mehi tuleb ikka ju aidata,” lisas naiivitar Peeter.

Hea Lugejakirja lugeja! Kui ka sulle on saabunud kahtlane välismaine kõne, siis anna sellest teada loo all kommentaarides ja ütle ka, kui palju sina annetasid Tonga hädas rahvale raha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles