Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Alati ülitäpne nädala horoskoop, 1.-7.aprill

Horoskoop on ainuke kindel ja täpne asi siin maailmas. Isegi aatomikell jääb häbisse.


Jäär

21. märts - 20. aprill

Osadel Jääradel läheb sel nädalal hästi - tähed näitavad, et teil on võimalus pääseda sooja voodisse tasuta toidu peale.

Nimelt selgus Stockholmi Karolinska instituudi uuringust, et suveajale üleminemise esimesel nädalal suurenes Jäärade südameinfarktide hulk 5%. Seega osa teist, küll väike osa aga siiski, pääseb haiglalobi peale mõneks ajaks.

Ülejäänud Jääradel nii hästi ei lähe - neile ei mõju küll suveajale üleminek, kuid neile mõjuvad absoluutselt kõik muud maailma hädad. Ei ole tore nädal Jääradel tulemas, no ei ole.

Soodne aeg endale juba varakult need sinised haiglasussid muretseda, äkki on haiglas otsas.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sõnnide hulgas on tulemas üks mustemaid nädalaid sel aastal.

Nimelt näitab Melbourne’i ülikooli teadlaste uuring, et suveajale üleminek kasvatas paaril esimesel nädalal psüühiliselt häiritud ehk Sõnnide hulgas enesetappude hulka. Midagi pole teha - nii kui seierid edasi liikusid nii olid Sõnnidel kohe mustad mõtted peas.

Soodne aeg Sõnnidel otsida sobiv kõrghoone või sild.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikute kohta ütlesid tähed, et nemad peavad ise sel nädalal hakkama saama. Tropid nagu nad on!

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähki ootab ees tegus ja sekeldamist täis nädal. Pole kahtlustki selles.

Nimelt järeldas Michigani ülikooli uuring, mis keskendus tööõnnetustele, et kellakeeramise järgsel esmaspäeval on Vähkidel 3,6 korda rohkem õnnetusi ja need on tavapärsest märksa tõsisemad. Sama uuring näitas ka, et teisipäeval oli see number 5, kolmapäeval 8 ja reedel lausa 75.

Seega kui keegi sel nädalal tööl viga saab, võib olla üsna kindel, et tegemist on Vähiga.

Soodne aeg kiiver osta - see küll ei aita, sest tõenäoliselt ei kuku talle pähe telliskivi, vaid Vähk pussitab end omaenda pastakaga aga vähemalt näed stiilne välja kiirabiautos.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Ainukesed, kes võivad ennast muretult tunda kellakeeramise mõjude poolest, on Lõvid.

Lõvidele nimelt see kuidagi ei mõju. Kuid Lõvidel on see jama, et juba alates aasta algusest on nende elu niikuinii alla käinud ja tähed näitavad, et sel nädalal on oodata lausa elukvaliteedi järsku langust.

Lõvid saavad end siiski lohutada mõttega, et järgmine nädal tuleb veel hullem ja seega ei paista selle nädala jamad nii hullud.

Soodne aeg on Lõvidel end hoida Sõnnide lähedusse - ehk leiate ka mõne toreda avatud kõrghoone või kõrge silla.

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsid on väga tundlik tähemärk ja absoluutselt ükskõik milline muudatus elus võib neid rivist välja viia.

Võite ainult arvata, mida teeb Neitsiga kellade keeramine. Okei, te ei arvanud ära - tähed ütlevad siis ise - füüsiliselt saavad nad sel nädalal niikuinii viga aga sellest pole hullu - sellest paraneb üldjuhul. Kuid Neitsidel on veel suurem jama kaelas - nimelt mõjutab kellakeeramine neid ka vaimselt ja tagajärjeks on ränk psüühilise seisundi halvenemine.

Kui märkate kedagi tänaval karjumas oma käekella peale, siis võite olla kindel, et tegemist on Neitsiga, kes süüdistab kõiges kellakeeramist.

Soodne aeg Neitsil osta uus käekell.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kaalud peavad sel nädalal maadlema samuti kellakeeramisest tulevate probleemidega. Kaalude probleem on see, et neile meeldib pikalt magada - nad lähevad üsna vara magama ja kui võimalus antakse, magavad järgmise päeva ka maha.

Seega on igasugune kelladega jantimine neile raske. Nüüd, kui kella lükati tunni võrra edasi, on sellel otsene mõju ka Kaalude tööviljakusele ja selgelt on märgata kellakeeramisest tulenevat töökvaliteedi langust. Seega kui märkate töö juures kedagi, kes on pidevalt unine või lausa magab näiteks koosoleku ajal või kraana roolis, võite olla enam kui kindlad, et tegemist on Kaaludega, kes oma täit und kätte ei ole saanud.

Soodne aeg on Kaaludel Xanaxit muretseda ja need mõned nädalad selle peal elada. Ega nad und juurde ei anna aga natuke mõnusam on kontoris uneleda lihtsalt.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Skorpionit ootavad sel nädalal ees tõsised eluvead ja -õnnetused.

Skorpion pole ka muidu tuntud kui kella- ja tähtaegadest kinnipidaja aga sel nädalal on tal tõsiseid raskusi isegi ööl ja päeval vahet tegemisega. Lihtsalt nii sassis on rütm.

Tähed näitavad ka seda, et Skorpionid ise sellest suurt aru ei saa, sest nad on üleüldse juhmimat-tüüpi inimesed. Seega kipuvad nad sel nädalal oma tehtud vigades süüdistama teisi. Ka oma peegelpilti, sest see on tema hinnangul keegi teine.

Soodne aeg on Skorpionitel hoida eemale igasugustest peegeldavatest pindadest, sest kui ta peaks ka endaga tülli minema, siis on ikka suurem jama majas.

Ambur

22. november – 21. detsember

Amburitel läheb seoses kellakeeramisega ka üsna hästi, võrreldes mõne teise tähemärgiga. Kui võtta Amburi käekäik sel nädalal iseseisvana, siis on muidugi pilt teine. Ehk väga halb.

Nimelt näitavad tähed, et Ambur on sel nädalal kuutõbine. Osadele võib see tunduda, et Ambur pole tavalisest erinev, sest nad ongi veidrikud ja tüütud putukad niikuinii. Aga Amburitele võib taoline öine ringikõndimine põhjustada suuri elektriarveid ja naabrile heameele tegemist, sest Ambur kipub kuutõbisena teiste alustatud remonte lõpetama.

Soodne aeg on Amburitel osta töötunked - vähemalt ei määri end siis ära kui kuutõbisena ringi tallutakse.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukits maksab sel nädalal kellakeeramise eest oma tervisega. Tähed näitavad, et kõige rohkem hakkabki kogu see suveajale üleminek tervisele just Kaljukitsele.

Seega kui peaksite sel nädalal sattuma haiglasse või EMOsse, võite olla kindel, et enamik neist, kes seal ringi tuiavad, on Kaljukitsed. Tähed ei ütle täpselt, miks ja kuidas kellakeeramine Kaljukitse tervist mõjutab aga see mõjutab. See võib mõnel Kaljukitsel väljenduda väikeses hambavalus või iseeneseslikus lahtise luumurru tekkes aga asi võib ka hullem olla - näiteks siis kui sõrmeküüne juurest tuleb see väike nahatükike lahti, mis teeb põrguvalu ja ei lase magada päeval ega ööl.

Soodne aeg plaastrite varumiseks.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Veevalajal läheb sel nädalal üpris veidralt.

Ta küll ei saa füüsilisi vigastusi ega ole tal ka karta kellakeeramisest mingeid pikaajalisi vaimseid probleeme, kuid üks suur jama tal siiski on. Nimelt näitavad tähed, et Veevalajad kaotavad sel nädalal poole oma IQ-st. Ehk teisisõnu teeb kellakeeramine Veevalajad purulolliks.

Osad võivad nüüd väita, et Veevalajad ongi sellised kogu aeg aga see on ainult faktipõhine väide ja ülepooletõde. Seega kui tahate teada, kes teie kolleegidest on Veevalaja, küsige neilt sel nädalal näiteks, mis on Läti pealinn või palju on kaks pluss 8. On kindel, et mingit mõistlikku vastust sealt ei tule.

Soodne aeg Veevalajatel tegeleda asjadega, mis ei nõua erilist vaimujõudu. Näiteks kandideerida europarlamendi valimistel.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kalad kogevad sel nädalal harukordset stabiilsust, mida nende elus muidu pole. Kõik, mis nad teevad või mis nendega juhtub, on tavaline või tavapärane. Võiks isegi öelda, et keskpärane.

Ei juhtu nendega kodus, tööl, poes ega apteegis midagi ootamatut või enneolematut. kõik kulgeb teiste jaoks tavapärases rahulikus rütmis. Ei sega neid ka kellakeeramine ega miski muu.

Ahjaa, ainuke asi, mida tähed Kalade kohta sel nädalal näitavad, et Kalad võivad ette jääda juhuslikule püssikuulile. Aga muu on kõik tavapärane.

Soodne aeg kanda kuulikindlat vesti.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline ilm tuleb sel Jaanipäeval?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles