Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Alla keskmise Eesti mehe telearvustus saatele: „Su nädal kõlab tuttavalt!

Kuvatõmmis Kanal 2 saatest "Su nädal kõlab tuttavalt"
jagamist

Alla keskmise Eesti mehe telearvustus on rubriik, kus üks alla igasuguse keskmise Eesti mees arvustab telesaateid. Tema esimeseks kriitikaks on Kanal 2 verivärske huumorisaade „Su nädal kõlab tuttavalt“.

Diskleimer: Alla igasuguse keskmise Eesti mees on alla igasuguse keskmise. Ta elab alla keskmises 1-toalises Lasnamäe korteris koos emaga. Tal on alla igasugust keskmist arvestust töö laos, kus ta pole isegi tõstukijuht, vaid pappkastide kokkuvoltija. Ta sõidab alla igasuguse keskmise autoga, mis pole juba aastaid tema Lasnamäe maja eest liikunud kuhugi. Tal pole kunagi olnud oma naist, isegi mitte alla igasuguse keskmise naist. Ainukesed asjad, mida ta üle keskmise teeb, on odava alkoholi joomine ja eksessiivne telekavaatamine. Neid mõlemat teeb ta kõvasti üle keskmise. Aga ta ise on ikkagi alla igasugust keskmist. Tema ongi ebatavaliselt tavaline Eesti mees.

Telesaade „Su nädal kõlab tuttavalt“ on eetris olnud nüüd täpselt kaks korda ja seetõttu saab teha juba päris kaugele ulatuvaid järeldusi. Siit tulebki nüüd alla keskmise Eesti mehe kriitika:

Vaatasin minagi Kanal 2 värsket huumorisaadet. Ütlen kohe ära, et kui esimene osa tekitas minust vaimustust ja ma ei saanud nägu telekaekraanilt lahti, siis teine osa oli juba täielik pettumus.

Esimeses osas vaimustas mind üks ja ainuke asi – saatejuht Katariina Tamme tissid. Katariina oli seljas selline äge musta värvi pükskostüüm, mille ülemine osas paistis nii ilusti läbi ja tundus, et ta ei kandnud rinnahoidjaid. Vist oli valgus ka nii sätitud, et kõik paistaks ilusti läbi. Hea trikk igatahes, et meelitada vaatajaid saadet vaatama. Igatahes, iga kord, kui tema oli kaadris, siis olin ma nagu naelutatud teleka ette. Ja kui tulid need vaheklipid, kus teda ei näidatud, siis ma käisin köögis õlut juurde toomas ja sõimasin ema, et ta söök veel valmis polnud. Kui saade sai läbi, siis ei saanud ma veel mitu tundi magada ja mõtlesin Katariina läbipaistva särgi peale. Juurdlesin, kas tal siis ikkagi olid rinnahoidjad või ei olnud. Mulle tundus, et ei olnud. Rohkem midagi esimese saate kohta öelda polegi.

(kuvatõmmis Kanal 2 saatest “Su nädal kõlab tuttavalt”)

Võite ette kujutada minu erutust terve nädal kui ootasin järgmist „Su nädal kõlab tuttavalt“ saadet. Voltisin iga päev sadu pappkaste tööl ja kui lõpuks tuli neljapäeva õhtu, siis olin mina juba end parajasse konditsiooni joonud ja ootasin Katariinalt veelgi paljastavamat kostüümi. AGA….suur oli minu pettumus, kui seekord oli tal seljas mingi pruun kardin ja veel eriti kinninööbitud ka. Vaatasin ära kannatlikult kogu saate ja lootsin, et ehk läheb paremaks ja tuleb rohkem paljastust tema poolt aga ei tulnud. Läksin magama maruvihasena ja pettunult.

(kuvatõmmis Kanal 2 saatest “Su nädal kõlab tuttavalt”)

Kokkuvõttes võin öelda, et kuigi saatesari algas paljulubavalt, oli teine saade juba täielik pettumus.

Alla igasuguse keskmise Eesti mehe hinnang saatele: -2

Hea Lugejakirja lugeja: anna siin loo all kommentaarides teada, kas alla keskmise Eesti mehe telearvustus oli asjalik ja kasulik või mitte?

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles