Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Anneli Ott astub kultuuriministri kohalt tagasi, tema koha võtab üle Jüri Ratase alter ego

jagamist

Kultuuriminister Anneli Ott teatas täna, et astub kultuuriministri kohalt tagasi. Tühjaks koht siiski ei jää, sest Jüri Ratas teatas, et Jüri Ratase alter ego Jüri Ratas võtab selle koha üle.

Kultuuriministri pani tagasi astuma valitsuse otsus, mille alusel ei saa vaktsineerimata inimene enam kultuuriüritusi külastada.

Jüri Ratas

“Annan teada, et kuna ma ei täida valitsuse otsust lasta end kultuuriürituste külastamiseks vaktsineerida, sest seda ei annaks mulle kunagi andeks Võru iluteenindajate kogukond, olen sunnitud ametist tagasi astuma,” ütles Anneli Ott täna.

“Huuh, see eelmine lause kukkus küll keeruliselt ja kultuuriministri vääriliselt välja mul,” märkis ta.

“Aga õnneks minu koht tühjaks ei jää, sest Keskerakonna pink on pikk ja üks võimekas kandidaat minu kohale on juba ka olemas.”

Jüri Ratas

“Jüri Ratas tänab Anneli Otti tubli tehtud tö…ee…noh, tubli ametisoldud aja eest ja Jüri Ratas annab teada, et Jüri Ratas on leidnud Anneli Otile tubli asendaja,” sõnas Keskerakonna esimees Jüri Ratas.

“Paljud on mind, Jüri Ratast, hurjutanud, et Jüri Ratas räägib Jüri Ratasest tihti kolmandas isikus, aga nüüd siis lõpuks saate aru, miks,” jätkas Ratas.

Jüri Ratase sõnul võtab kultuuriministri ameti üle Jüri Ratase alter ego (fotol hämmingus). Jüri Ratas ise jätkab Keskerakonna juhi ja Riigikogu esimehena.

“See kogu kolmandas isikus rääkimine oligi ettevalmistus selleks päevaks, kui on vaja asendada mõnda Keskerakonna ministrit mõne teise tubli keskerakondlasega ehk Jüri Ratase alter egoga ja see päev on nüüd käes,” ütles Ratas.

“Seega ilma pikema jututa tutvustab Jüri Ratas nüüd teile uut kultuuriministri kandidaati Jüri Ratast – palun, Jüri Ratas!”

“Jüri Ratas võtab selle ameti auga vastu ja Jüri Ratas lubab, et kultuurivaldkond saab nüüd Jüri Ratase näol väga võimeka uue kultuuriministri, kes jätkab Anneli Oti tehtud tööd,” ütles värske kultuuriminister Jüri Ratas (alter ego, toim).

Lugu meeldis? No siis kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles