Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

ÄRAARVAMISMÄNG: kas tunneksid ära need Eesti erakondade juhid, kui nad oleksid vastassoost!

Eesti erakondade juhid vastassoo esindajatena!
jagamist

Meie poliittoimetus on kokku pannud vahva ja lõbusa fotokollaaži, kus näitame, millised oleksid meie erakondade juhtfiguurid, kui nad oleksid vastassoost!

Head äratundmisrõõmu!

Kajar Kallas – näeb välja korraga nii alfa- kui beetaisane. Pigem jätab sellise timberseksuaali mulje – anna talle ainult ruuduline särk selge ja pane istuma kuhugi kohvikusse läpaka taha. Mingil põhjusel tahaks teda Einariks kutsuda, kuigi see pole ta nimi. Töötab arhitektina.

Julija Ratas – Oh sa nunnukene küll! Kui Jüri nägu tundub usaldusväärne, siis Julija kätte usaldad oma seifi võtme ka – tore ja aus maatüdruk. Koolis oli see viieline, kes kõige ees istus. Tema valiti igal aastal klassi vanemaks ja õpetajatele ta meeldis, sest puges neile mõõdukalt. Täna on tubli koduperenaine.

Marta Helme – näeb välja nagu see tore naabritädi, kes just lahutas oma 10 aastat kestnud suhte ja käis seejärel end ilusalongis üles tuunimas, et uus järjekordne viga oma ellu leida. Hästi sõbralik ja elurõõmus tädi muidu. Koridoris küsib alati, et noh, kuidas sul siis ka läheb ja siis hakkab hoopis oma elust vatrama. Töötab kohalikus koolis õppealajuhatajana.

Kristjan Kallas – näeb välja nagu sinu karm aga õiglane onu, kellel sa perega kord aastas külas käid. Alati on ta teleka ees ja toriseb peamiselt poliitika peale. Pärast õhtusööki läheb garaaži nokitsema või õue muru niitma tundideks. On pensionär, kellele meeldib päevad läbi internetis uudiseid lugeda ja kommenteerida.

Jevgenia Ossinovski – tema oli see klassis ilu poolest teisel või kolmandal kohal tsikk, keda poisid justkui tahtsid aga samas ei tahtnud ka. Kui onaneerides ei viitsinud enam fantaseerida klassi populaarseimast tüdrukust, siis valisid järgmiseks just Jevgenia. Täna töötab psühholoogina ja suitsetab salaja paki päevas.

Ariadne Talvik – näeb välja nagu see klassiõde, kes sai keska esimesel kooliaastal lapse. Pea oli koolis lahtine otsas muidu aga tänaseks on saanud temast 4 lapse ema ja veendunud vaktsiinidevastane, kes elab riigitöö kõrvalt end Perekooli foorumis välja. Lemmikväljend on: ma pole küll ekspert aga…

Urve Reinsalu – tema on klassi kõige ilusam ja populaarsem tüdruk, vaieldamatult. Valiti kooli missiks. Kõik tüdrukud kadestasid teda ja poisid tahtsid kätt püksi ajada – õnnestus see koolipidudel ainult vanema klassi pahadel poistel. Issi on tal rikas ja tänaseks juhatab ta oma väikest turundussalongi, mille klientideks on issi firmad.

Zander Izmailova – näeb välja nagu see uus IT-kutt, kes just tööle võeti. Kuna teised IT-kutid on parajad karvikud ja ei pese end, siis tundub tema teiste kõrval kontori naistele isegi päris nunnu. Kindlasti suitsetab iga õhtu kanepit ja mängib poole ööni online-videomänge. Elab emaga. Sõidab vana Toyotaga.

Andrea Herkel – tema oli klassi kõige vaiksem hiireke, kes alati tundus teistele ka tark. Tegelikult oli läbinisti kolmene. Istus alati klassis kõige ees paremal nurgas, sest keskel oleks ta liialt tähelepanu all olnud. Täna elab maal ja kasvatab kitsi ja kanu. Unistab reisist Türki.

Hea lugeja! Kuidas meie kallid poliitikud vastassoo esindajatena tunduvad? On ju kaunid! Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

1 kommentaar

  • kepsutaja

    26. veebr. 2019 - 19:18

    Kindlasti mitte “fotokolaažhi” ega “garaažhi” 🙂

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

SUUR EESTLASTE PAHEDE UURING: millise käes vaevled/millist naudid Sina?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles