Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Äripäev andis välja järjekordse Kullakaevajate Teataja ehk Äripäeva Rikaste Top 2019

Eesti Kullakaevajate Teataja 2019. (foto: Äripäev)
jagamist

Ajaleht Äripäev on välja andnud järjekordse juhendi kõigile Eesti kullakaevajatele, kes otsivad endale rikast meest või naist. Head unistuste poole pürgimist, kallid kullakaevajad.

Äripäeva Rikaste Top 2019 annab suurepärase ülevaate Eesti rikastest, kes on võimelised lisaks oma perele ülal pidama ka kullakaevajatest armukesi, kes loodavad ühel päeval tõusta rikaste topis olevale mehele või naisele selleks päris kaaslaseks.

Kullakaevajate Teataja on juhend, mis annab algajale või edasijõudnud kullakaevale ülevaate, millised Eestis elavad või äri ajavad mehed on väärt nendepoolset tähelepanu ja kelle peaks kohe välja praakima.

„Loomulikult ostavad meie Rikaste Topi ajakirja eelkõige need, kellel endal rahast puudus ja otsivad võimalusi, kuidas oma finantsolukorda parandada,“ märkis Äripäeva peatoimetaja Meelis Mandel.

Eelmise aasta kullakaevajate juhend aitas nii mõnelgi perel kiiremini ja valulikumalt laguneda. (foto: Äripäev)

„Meie värske ajakiri pakub selleks lausa 500 erinevat võimalust. Ei ole mingi saladus, et kullakaevajad ei peatu isegi selle ees, et top-is olevad mehed või naised on abielus. Kullakaevamises ja sõjas on kõik lubatud,“ märkis Mandel.

„Kui taolise täiusliku Eesti rikaste ülevaate üle poleks nõudlust, siis me seda ka ei teeks,“ lisas Äripäeva peatoimetaja.

NB! Näiteks kirjutas täna ajakiri Kroonika, et Kristiina Heinmets-Aigro on ametlikult lahutatud ja sai endale 400-ruutmeetrise maja! Kiirustege, seltsimehed rahatud, kiirustage!

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles