Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

ASI AMETLIK: „Õnne 13“ lõpetab, viimase osa võtab üles tuntud Hollywoodi režissöör Christopher Nolan

Õnne 13 viimane osa tuleb eepiline, sest oma nõusoleku see valmis teha on andnud Christopher Nolan isiklikult.
jagamist

Nüüd on asi kindel: hinnatud Hollywoodi režissöör Christopher Nolan väntab oma spioonipõneviku “Tenet” kõrvalt valmis ka Eesti kultusseriaali „Õnne 13“ päris viimase episoodi.

Hollywoodi režissöör olevat uurinud siin maad, et kuidas ta saaks Eestile oma oskuste piires kasulik olla. Koostöös filmi- ja teleinimestega leiti, et Nolan võiks vändata valmis „Õnne 13“ päris viimase, actionist pungil episoodi.

Nolan ise on Õnne 13-st vaimustuses

„Ma käin oma filme filmimas üle maailma ja alati püüan midagi anda tagasi ka kohalikule kogukonnale. Enne siia tulekut uurisin ma natuke maad ja kõige enam jäi mulle silma just teie aastakümneid kestnud kultusseriaal „Õnne 13“,“ märkis mees.

„Ma olen elus väga palju seriaale ja filme teinud ja näinud aga ma polnud kunagi näinud ühtegi seriaali, mis kestab aastakümneid aga seriaalis ei toimu praktiliselt mitte kui midagi. Ja see on veel Eesti vaadatuim seriaal! Uskumatu! See oli ühtaaegu intrigeeriv ja ka šokeeriv, et teil selline asi olemas on,“ sõnas Nolan.

„Tegingi siis ettepaneku Õnne 13 tegijatele, et ma kirjutan ja filmin üles Õnne viimase osa. Ja uskumatul kombel olid nad nõus.“

Õnne 13 lõpeb pauguga, lubab tuntud režissöör

„Ausaltöelda olen ma hetkel rohkem elevil isegi „Õnne 13“ viimasest osast kui oma filmist. Filmi tegemisel toimub kõik nii aeglaselt ja kogu see protsess on igav. Hetkel olengi keskendunud rohkem Õnnele,“ sõnas mees.

„Ma kõike ei tahaks ära rääkida aga kui võtta lühidalt kokku viimast osa, siis juhtub seal see, et Almast saab Morna linnas vastupanuliikumise juht, kes hakkab juhatama Morna vägesid Tallinna peale. Näitame seda, kuidas Alma vägesid treenib, spioone Tallinnasse saadab ja siis lõpuks ka eepiline lahing Lasnamäe kanalis, kust siis ühest otsast püüavad siseneda Morna väed Alma juhatusel ja teisel pool Tallinna kaitsvad džuudopoisid,“ selgitab mees.

Almast saab viimases osas vastupanuliikumise juht!

„Filmist ei puudu ka oma kurikael, kelleks on ühe silma ja ühe jalaga ratastoolis mees, kes tegelikult linnas niite tõmbab,“ lubab Nolan.

„Aga üllatusi tuleb veelgi – näiteks toome moodsa tehnoloogia abil lahingusse appi ka mitmed tänaseks manalateele läinud seriaalis mänginud näitlejad, kellest saavad tuld purskavad draakonid, kes Almat ristiretkel aitavad,“ selgitas Nolan.

Tallinn loobib juba kaikaid kodaratesse

„Olin planeerinud selle eepilise lahingu Lasnamäe kanalisse aga täna sain teada, et linnapea tõmbas sellele plaanile vee peale. Ilmselt midagi seoses linna kehva kujutamisega seriaalis. Mida iganes, ise veel mingi musklimees ja põeb sellist asja,“ kommenteeris pettunud režissöör.

„Aga küll ma leian uue koha „Õnne 13“ lõpulahingu filmimiseks,“ lootis mees.

Eestis algab „Õnne 13“ viimase osa võtteperiood juuni keskpaigas ja kokku filmitakse siin neli-viis nädalat. “Õnne 13” viimane osa läheb eetrisse sügisel.

„Kui seriaali kõrvalt aega jääb, astun omaenda filmi võttepaigast ka läbi ja vaatan, kuidas seal läheb“ naeris Christopher Nolan lõpetuseks.

NB! Sotsiaalministeeriumit ja Eesti Rahvusringhäälingut on viimase osa sisust teavitatud ning nemad peavad teavitama kõiki „Õnne 13“ viimase osa vaatajaid sellest, et episood erineb tavapärasest väga oluliselt, sest seal hakkab juhtuma väga palju. Eelhoiatus on oluline selleks, et seeniorvaatajate südamerikkeid enneteda.

Hea lugeja! Mida arvad sina tuntud Hollywoodi režissööri plaanist vändata „Õnne 13“ viimane osa? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

 

SEOTUD LOOD:

ŠOKK! Õnne 13 viimane osa tõi üle Eesti kaasa südamerikete arvu järsu tõusu

Põhja-Korea telejaam ostis “Õnne 13” näitamise õigused

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles