Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

ATKO bussifirma nimetab end uuel aastal ümber ratastel lõbustuspargiks

Tallinna endisele linnapeale Arvo Sarapuule kuuluv bussifirma nimetab end ümber lõbustuspargiks ratastel.
jagamist

Atko bussifirma on tänavu kogunud kurikuulsust mitmete seikadega – küll on bussid tulemata jäänud, juhid maani täis, kraavi sõitnud või avariisse sattunud. Nüüd otsustas bussifirma omanik Arvo Sarapuu, et lihtsam on end pakkuda reisijatele elamuste pakkujana kui bussifirmana.

Bussifirma nimetuse all jätkamine tooks ettevõttele liiga palju juriidilisi ja eetilisi probleeme, mida oleks mõistlikum vältida, väidab Sarapuu.

Nimetatakse ümber

„Olgem nüüd üdini ausad – me pole bussifirma polnud juba enam aastaid,“ kommenteeris üleminekut juhtiv Atko omanik ja endine Tallinna abilinnapea Arvo Sarapuu.

„Jah, me saime vähemalt Harjumaal tegutsemise loa tänu sellele, et ma tunnen kõiki Tallinna linnavalitsuses ja Harju maavalitsuses ja käsi peseb kätt aga see ei tähenda seda, et me võiksime kuidagi rihma lõdvemaks lasta,“ märkis Sarapuu.

„Inimesed ju näevad, et meie bussidega sõitmine pole mingisugune troll number 5 Mustamäelt Balti jaama – kõik teavad, et kui sa astud Atko bussile, siis sa ei tea kunagi, kuhu sa välja jõuad ja millised konditsioonis,“ sõnas Sarapuu.

“Ja mis peamine – kui meil on bussifirmana kohustus toimetada kohale 100% reisijatest, siis lõbustuspargina on meil kohustus kohale viia ainult 80% reisijatest, see on väga suur vahe ja oluline firma jaoks.”

„Seetõttu olemegi võtnud vastu otsuse nimetada bussifirma ümber ratastel lõbustuspargiks, millel on kusjuures kohati isegi lõdevamad nõudmised reisijate veole,“nentis Sarapuu.

Atko omanik Arvo Sarapuu on otsinud uut ideed bussifirma ümbernimetamiseks ja ettevõtte väärtuse hindamiseks küll maa alt ja maa pealt aga ta leidis selle täiesti ootamatust kohast. (foto: Albert Truuväärt).

Reisijaid ootavad üllatused

„Atkoga reisijad teavad igal hommikul, et meiega reisimine on parem kui loterii,“ sõnas Sarapuu.

„Küll on bussid tulemata jäänud, juhid maani täis, kraavi sõitnud või avariisse sattunud. Küll lendab meil sõidu ajal mõni ratas alt või pole meil talvel all talverehve,“ märkis Sarapuu.

„Kõik need meie reisijatele tuttavad atraktsioonid jätkuvad aga kindlasti on meil oma kallitele reisijatele plaanis ka mõned üllatused,“ lubab Sarapuu.

„Mis oleks kui buss näiteks plahvataks või võtaksime peale Maardust näiteks kohalikud kõrilõikajad, kes röövivad ausatelt Tallinna tööleminejatelt kogu nende raha – vot see on kurat alles elamus ja kõike seda plaanime me ka uuel aastal pakkuda,“ lubab Atko omanik Arvo Sarapuu.

„Me kõiki üllatusi ka välja öelda ei saa aga kahte asja lubame me oma kõikidele bussidele küll – meie bussijuhid on alati täisjoobes ja meie bussidel pole kunagi rehvidel mustrit – see on lubadus, mida kavatseme oma ekstreemsusi armastavatele reisijatele ka lubada – ja sealt edasi juhtuv on kõik juba boonus!“ lisas Arvo Sarapuu.

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles