Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Boris Johnson proovis Tapa sõjaväelinnakus, mis tunne on kahurist välja lennata; mees siiani kadunud

Boris Johnson hetk enne kahurist väljalendu. Teda pole siiani leitud. (foto: valitsuse kommunikatsioonibüroo)
jagamist

Täna pärastlõunal jõudis Briti peaminister Boris Johnson Tapa kaitseväelinnakusse, et kohtuda seal sõdurite ning Eesti peaministri Jüri Ratasega. Sõdurite tervituseks lasi Johnson end kahurist välja lennutada. Mees on siiani jäljetult kadunud.

Valitsuse kommunikatsioonibüroo sõnul oli kahurist väljalaskmine Boris Johnsoni enda nõudmine.

„Kahurist väljalendamine oli planeeritud Tapa sõjaväelinnakus elavate briti sõdurite tervituseks ja austusavalduseks ja muidugi suure showmehena soovis ta seda teha omal erilisel moel,“ öeldi valitsuse kommunikatsioonibüroost.

„Pärast pauku pidi Johnson tervitama peaminister Jüri Ratast, kuid see ja ka kõik muud planeeritud tegevused jäid ära, sest pärast pauku ja kahurist väljalendamist pole Boris Johnsonit siiani veel üles leida suudetud,“ selgitati valitsuse kommbüroost.

Viimane teadaolev pilt Briti peaminister Boris Johnsonist Tapa sõjaväelinnakus kahurist välja lendamas. (foto: valitsuse pressibüroo).

„Otsingud käivad seni, kuni Briti peaminister üles leitakse. Palume kõigil Tapa linna ja lähedal asuvate asulate elanikel vaadata läbi oma koduhoovi ümbrus, et ega sinna pole lennanud ühte sassis blondide juustega britti.“

„Ka kohalikke jahimehi on igaks juhuks teavitatud ning palutud neil jahipidamisega pisut oodata, et nad Boris Johnsonit mägra pähe kogemata maha ei laseks,“ öeldi valitsuse kommunikatsioonibüroost.

Hea lugeja, kes Sa elad Tapal või selle lähedal – kui sa märkad kuskil üht valget keskealist sassis blondide juustega ülekaalus arusaamatut keelt rääkivat meest, teata sellest palun kohe politseid või Tapa sõjaväelinnakut.

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommentaarid (2)

  • Matilda Pärituul

    22. dets. 2019 - 20:16

    Mul 89-aastane tädi teatas et tema tagahoovis oli katkiste trussikutega kahupea tikripõõsa tagant välja karanud. Aga ta võimudele sellest enne kolmapäeva teatada ei kavatse. Sest … mehi käib tal külas haruharva, saate isegi aru 😉

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas vaatad Kataris toimuvat jalgpalli MMi?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles