Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

BREAKING NEWS: seltskonnadaam Brigitte Susanne Hunt on pikem kui Martin Helme!

Kuvatõmmis TV3 saatest Tähtede hõbelusikas
jagamist

TV3 värskes telesaates “Tähtede hõbelusikas” paljastus šhokeeriv fakt, et seltskonnadaam ja staarnümfomaan Brigitte Susanne Hunt on pikem kui EKRE juhtfiguur Martin Helme!

Tervet Eestit korralikult raputanud fakt tuli ilmsiks eile(17.oktoober) õhtul eetris olnud saates, kus tuntud eestlased kokkavad üksteisega võidu.

Lugejakiri asus asja uurima ja üle mõõtma. Tulemused on tõesti hullud – seniseid arusaamised maailmast murdusid ning mõõtmisel tulemused ei raputa mitte ainult Eesti, vaid võib-olla ka terve maailma alustalasid ja seniseid tõekspidamisi.

Aga vaatame siis täpsemalt peale asjale:

Saade algab ning osalejad lähenevad kokkamiskohale. Kohe kaugelt on näha šhokeeriv tõsiasi, et Hunt reaalselt ongi Helmest pikem! Pange tähele, et Hunt kummardub kergelt ja pea on langetatud ning ta on ikkagi pikem kui Helme.

(kuvatõmmis TV3 saatest “Tähtede hõbelusikas”)

Vaatame edasi. Siin on saatekülalised siseruumides ning taas on Hundi pea kergelt langetatud, kuid isegi selles asendis on Hunt sama pikk Helmega).

(kuvatõmmis TV3 saatest)

Uurime ja mõõdame edasi. Nüüd on close-up kaader, kus on selgelt näha, et Hunt ON PIKEM ja Helmet ei päästa isegi tema kergelt kohev soeng.

(kuvatõmmis TV3 saatest)

Veel viimane tõestus ja siis oleme 100% kindlad, et asi tõestatud ja Helme on lühem kui seltskonnadaam Hunt. Seekord on pilt tagantpoolt – näete selgelt, et Hunt on peaaegu peajagu üle. Pange tähele, et Helme seisab kaadris eespool ja võiks seetõttu näida ka pikemana, kuid seda pole juhtunud.

(Kuvatõmmis TV3 saatest)

Lugejakirja äärmiselt tähtsaid asju uuriv toimetus lihtsalt laseb selle suure uuriva mikrofoni põrandale kukkuda praegu, BOOM!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles