Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Diplomaatiline intsident Poolas: peaminister Ratas üritas Hollywoodi näitleja kätt maha suruda

Peaminister Ratas tabas oma käesurumise sooviga Hollywoodi näitlejat äärmiselt õigel hetkel! (foto: peaministri lemmikkaust Facebookis)
jagamist

Eile toimus Poolas ÜRO kliimakonverents, kus maailma riigi- ja valitsusjuhid pidasid plaani meie planeedi tuleviku üle. Üritus ei möödunud siiski vahejuhtumiteta – nimelt üritas Eesti peaminister Jüri Ratas maha suruda Hollywoodi filminäitleja Arnold Schwarzeneggeri kätt.

“Konverents oli just lõppemas kui peaminister Jüri Ratas rebis end lahti oma turvameestest, lähenes lauale, kus istus tuntud näitleja ning tegi tegi viimase turvameestest möödasaamiseks paar osavat korvpallist tuntud möödapõiget,” märkis intsidenti pealt näinud konverentsil osaleja. “Segadus oli korraks suur, sest Ratas imiteeris korvpalliga põrgatamist ja mitte keegi ei saanud aru sellise tegevuse põhjustest.”

Ratas eiras kõiki diplomaatia reegleid

„Seejärel ligines ta Arnoldile ning ütles talle midagi, misjärel mehed asusid kätt suruma. Kuna peaminister seisis ja näitleja istus, siis sai Ratas endale parema käe mahasurumise positsiooni ning pärast mõningast rüselemist Ratas ka Hollywoodi näitleja käe viimase suureks imestuseks maha surus,“ ütles intsidendi pealtnägija.

„Näitleja turvamehed jõudsid kohale liiga hilja – tema käsi oli selleks hetkeks juba peaaegu maha surutud.“

Näitleja lubas tulla tagasi kätt suruma peaministriga

Peaminister Jüri Ratas ütles, et filminäitleja ja poliitik Arnold Schwarzenegger oli tema toorest jõust olnud väga imestunud.

„Tema sõnum mulle oli väga lihtne. Ta ütles, et me teeme kõik koos head tööd, aga et tema peab ka edaspidi pingutama, et Ida-Euroopast pärit kätt suruda soovivatele poliitikutele vastu seista,“ rõõmustas Ratas.

Käesurumise lõpu kinnitas Arnold oma tuntud lööklausega: “I’ll be back to break you down, crazy Wheelie!”.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles