Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

EBAREAALNE: seltskond sõpru väidab, et nad suutsid veeta terve õhtu sõnagi koroonaviirusest rääkimata

Seltskond sõpru väidab, et nad suutsid veeta terve õhtu koos nii, et sõnagi koroonaviirusest ei räägitud. Politsei seda ei usu. (foto: peoperemees Jaanus erakogu)
jagamist

Tallinnas Nõmmel eile õhtul ühes eramajas koos viibinud seltskondsõpru väidab, et nad suutsid terve õhtu veeta nii, et koroonaviirusest sõnagi ei räägitud. Politsei sõnul viibivad kõik peolviibinud hetkel eeluurimise all ning nende väiteid kontrollitakse.

Esialgsete andmete kohaselt veetsid kõik peol viibinud oma aega hästi ning liiguvad jutud, et õhtut ja seltskonda olevat isegi nauditud. Kinnitust see väide siiski veel saanud pole.

Üks sõpruskond

„Mina jään endale kindlaks – sõbrad olid koos, nautisime õhtut, koroonaviirusest sõnagi ei räägitud,“ kinnitab täna ka peo korraldaja Jaanus (37).

„Lükkan ümber ka kõik väiteid, justkui oleksin enne pidu kõigile andnud teada, et täna õhtul me koroonaviirusest ei räägi, vastupidi, peo kutsel oli selgelt kirjas, et kaasa tuleb võtta nii hea kui ka jututuju,“ selgitas Jaanus.

„Lisaks tarbiti peol ohtralt alkoholi, mis teatavasti päästab inimeste keelepaelad valla. Eriti just eestlastele on ju seda vaja. Aga ikkagi ei räägitud koroonaviirusest sõnagi,“ märkis mees.

Peo peremehe Jaanuse sõnul kinnitavad ka peol tehtud pildid, et inimesed käitusid täiesti normaalselt ja viirusest end segada ei lastud. (foto: Jaanuse erakogu)

Politsei peoliste juttu ei usu

Politsei sõnul jõudsid nendeni kuuldused koosviibimisest, kus koroonaviirusest ei räägita, juba eile hilisõhtul.

„Kuid kuna patrullpolitseinikel oli sel ajal muid tegemisi, siis väiteid eile õhtul kontrollida kahjuks ei jõutud,“ kommenteeris Põhja politseiprefektuuri pressiesindaja täna.

Isegi köögis, kus tavaliselt räägitakse kõige põnevamaid juttu ja kõlakaid, seekord peoseltskonna sõnul koroonaviiruse teemat ei puudutatud. (foto: peoperemees Jaanuse erakogu).

„Kuna tegemist oli ikka väga räigete väidetega, siis võtsime vihjet loomulikult väga tõsiselt ning täna ka kõik peolised ülekuulamisele toodi,“ sõnas politsei esindaja.

„Kinnitan, et kõik peolised viibivad hetkel eeluurimise all ja siiani raiub viimne kui üks neist, et koroonaviirusest sõnagi ei räägitud.“

„Hetkel me neid kuidagi uskuda ei taha, sest see tundub lihtsalt nii ebareaalne ja uskumatu väide. Küll me lõpuks ka tõeni jõuame,“ lubab politsei esindaja.

Hea lugeja! Mida arvad Sina peoperemees Jaanuse ja tema sõprade väitest? Kas tõesti on võimalik, et koosviibimisel ei räägitud sõnagi koroonaviirusest või valetab sõpruskond nii et suu suitseb? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides.

Hakka meie jälgijaks Facebookis (kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles