Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

EDULUGU: koroonaviiruse kiuste avati Stenbocki majas väike pagaritöökoda

jagamist

Ujub vastuvoolu! Mitte kõik ärid ei ole nii luuserid ja ei pane end vanalinnas kinni – vaatamata koroonaviirusele ja selle põhjustatud klientide vähenemisele avati täna Stenobocki majas väike pagaritöökoda.

Pagaritöökoja omanik Jüri Ratas (42, nimi muutmata, toim) ütles avamisel, et näeb vastavatud äril kindlat sissetulekut ja ei karda töö vähenemist.

Kliendid juba olemas

„Ma mõistan suurepäraselt neid vanalinnas asuvate restoranide ja muude äride omanikke, kes oma ärid praegu kinni panevad,“ ütles Stenobocki majas avatud torditöökoja omanik Jüri täna avamisel.

„Koroonaviirus on viinud minema kõik turistid ja sisemaised kliendid ja ega siis ei jäägi muud üle, kui oma putka kinni panna. See on see lihtne viis väljuda. Aga meie leidsime isegi koroonakriisis kullaaugu,“ avaldas uue äri omanik Ratas.

„Majanduse A ja O on nõudlus ja pakkumine. Meie leidsime, et kui majandusmudelit natuke ise muuta ehk siis ise nõudlus tekitada, siis on võimalik edukalt ka pakkumine tekitada,“ selgitas torditöökoja omanik Ratas.

Selline silt püstitatakse varsti Toompea lossi kõrvale, et reklaamid uut pagariäri.

Äri õitseb

„Nimelt tekkis meil ootamatult, või noh, tekitasime ise ootamatult suure nõudluse tortide järele. Täna on olukord selline, et iga nädal läks meilt mitu kallist torti välja. Nüüd oleme jõudnud seisu, kus juba iga päev läheb mitu torti välja ja me pole selleks pidanud ise midagi tegema peale apaatsuse väljendamise ja vabandamise,” selgitas Ratas äriideed.

“Kui me nii jätkame ja oleme endiselt täiesti osavõtmatud, siis ma usun, et juba paari nädala pärast väljastame me mitu kallist torti päevas,” hindas uue pagarikoja “Toiduga ei mängita” juht Jüri Ratas.

„Jah, mõni võib öelda, et 100% riigi rahade eest, vabandust, Euroopast laenatud raha eest rajatud äri pole päris see, mis erakapitalil rajatud äri aga see on juba puhas kadedus ja ärimaailma mittetundmine,“ kommenteeris Stenbocki pagariäri „Toiduga ei mängita“ omanik Jüri Ratas.

„Näiteks täna läks meilt välja kaks torti, mille tellijaks oli Eesti Vabariigi valitsus – see oli kallis tellimus ja mina näen, et need tellimused võivad saada juba lähiajal igapäevasteks,” arvas Ratas.

„Seega äri õitseb jah,“ kinnitab värske vanalinna pagarikoja omanik Jüri Ratas.

Hea lugeja! Mida arvad Sina uuest vaprast iduettevõttest, mis ujub vastuvoolu ja püüab koroonaviiruse kiuste oma toodet müüa? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

Sa kuladi kulat ei jälgigi meid veel Facebookis? Parem oleks, kui kohe siia klikiksid ja seda teeksid, rsk!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles