Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Eesootava poolnädala horoskoop, 5.-8.september

Tähed ei valeta kunagi aga planeedid on ühed suuremad valetajad üldse. Nagu üldse. Neid ei tasu kunagi kuulata.


Jäär

21. märts - 20. aprill

Jääral on ees suurepärane nädalalõpp, sest tema ülemus mõtleb tõsiselt Jäära palgatõusu peale. Kuid ta hoiab seda hetkel veel saladuses, sest kollektiivis on teisi veel, kes seda vääriksid.

Ometi on just Jäär ülemusele silma jäänud ja ta soovib Jäära hea töö eest premeerida. Siiski ootab ülemus hetkel veel seda viimast tööalast pingutust, et saada kinnitust, et jah, just Jäär on seda palgatõusu väärt. Tähed näitavad, et selleks, et Jäär selle palgatõusu 100% endale saaks, peab ta ainult ...

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sõnni ootab ees potentsiaalselt kurb nädalalõpp, sest tähed näitavad, et tõenäoliselt on temaga juhtumas mingi liiklusalane õnnetus.

Praeguse hetkega on selge, et õnnetuse tagajärjel satub Sõnn haiglasse. Siiski suurt muretseda Sõnnil pole vaja, sest tähed teavad täpselt, kus autoavarii juhtub ja millist autot seal kohas vältida tuleks, et haiglasse mitte sattuda.

See koht, päev ja auto on...

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Sellest nädalast võib kujuneda teie jaoks üks huvitavamaid ning meeldejäävamaid nädalaid üldse teie elus.

Tähed näitavad, et sul on elus pooleli üks suuremat sorti projekt, mille realiseerumist sa väga ootad.

Tähed näitavad ka, et selleks, et see asi kohe ja edukalt lõpule viia, pole sul vaja ei suurt raha ega tohutut pingutust - sa pead ainult....

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähki ootavad ees ärevad ajad, sest tema elukaaslasel on talle üks suur teadaanne. See on lausa nii suur, et nende mõlema elud muutuvad igaveseks.

Samas näitavad tähed, et Vähi elukaaslane on hetkel äärmiselt kahtlev, kas ta julgeb üldse Vähile seda välja pakkuda. Ta on lausa nii kahtlev, et on valmis selle asja unustama ning loobuma kui ta Vähilt kinnitust ei saa.

Kuid tähed kinnitavad, et midagi halba sellest kummalegi tulemas pole, vastupidi. Aga selleks, et asi üldse juhtuks ja teoks saaks, peab Vähk astuma ise esimese sammu ja ütlema oma elukaaslasele, et....

Lõvi

23. juuli – 22. august

Lõvi on selle nädala teises pooles suure õnnega koos - nimelt arutatakse praegu juhatuses tema ametikõrgendust. Ja mitte sellist, et oled spetsialist ja saad vanemspetsialistiks, vaid see ametikõrgendus läheb pigem skaala sinnakanti, et oled maaler ja nüüd saad värviettevõtte juhiks.

Siiski ei ole see tee sinnani päris sirge ja konarusteta - juhatuse arvates pead sa minema nende ette end ka tõestama. Nimelt ootab juhatus, et sa esitaksid oma visiooni ettevõtte tuleviku osas ja eriti huvitab neid üks asi - kui sa seda oma visioonis mainid, on uus töö 100% sinu.

See asi on...

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsid on selle nädala esimeses pooles saanud hakkama millegi sellisega, mis on tema sõpru ärritanud ja südamepõhjani solvanud. Kui Neitsi nüüd meenutab, millega ta hakkama on saanud sel nädalal, siis tõenäoliselt ei meenu talle ühtegi episoodi, mis oleks võinud taolist asja põhjustada.

Aga tähed teavad täpselt, et mis see oli. Hetkel on Neitsi sõbrad läinud lausa niikaugele, et arutavad omakeskis Neitsi sõpruskonnast väljaheitmise peale. Aga hea Neitsi, ole mureta, tähed hoolitsevad su eest: selleks, et oma sõbrad tagasi võita ja normaalne sõprus nendega taastada, et pea sa tegema mitte midagi muud kui ainult ....

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kaalud peaksid selle nädala teises pooles olema tööalaselt väga ettevaatlikud, sest on üks kolleeg, kes sepitseb tema vastu koledat vandenõud, mis võib Kaalude jaoks lõppeda isegi suure häbi ja töökaotusega.

Kuigi olukord võib nüüd tunduda hull, pole kõik veel siiski kadunud. Tähed näitavad, et asja annab oluliselt parandada kui kohe minna selle kolleegiga rääkima ja asi maha rahustada. Ja et see ei jääks ainult jutuks, siis on tähtedel ka olemas konkreetne nimi, kelle juurde Kaalud minema peavad - kolleegi nimi on....

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Skorpionid on sellel nädalal õnnega koos - teda võib julgelt pidada kõige õnnelikumaks tähemärgiks sellel nädalal. Nimelt näitavad tähed, et Skorpionit ootab ees suur lotovõit.

Ja see pole mingi nurkademängu 5 eurone võit ega ka diagonaalidemängu 800 eurone võit. See, mis tulemas on, on ikkagi jackpot. Skorpion on eriti õnnega koos aga sellepärast, et tähed näitavad talle täpselt ette ka konkreetsed numbrid, mida ta piletile märkima peaks, et see peavõit saada.

Need numbrid on....

Ambur

22. november – 21. detsember

Amburit ootab sellel nädalal ees üks äärmiselt suur tööalane võit. See on nii suur, et tema elu muutub lausa kapitaalselt. Enam ei pea ta muretsema ei tuleviku, raha ega millegi muu pärast, sest see diil aitab ta viia järgmisele tasemele.

Tähed näitavad, et edasiminek on lausa nii suur, et isegi suurel kohanejal Amburil on raske sellega hakkama saada. Aga ta muidugi saab sellega hakkama. Kuid nagu ikka taolistel asjadel - niisama need ei juhtu.

Selleks, et asi oleks kindel ja lukus, tuleb Amburil ainult....

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukits kohtab sellel nädalavahetusel oma eluarmastust. Ei ole vahet, kas sa oled vaba ja vallaline või suhtes - sinu tõeline eluarmastus ilmutab end just sellel nädalavahetusel.

Tähed näitavad, et kui sa temaga kohtud, saab sellest üks ehedaimaid armumisi esimesest silmapilgust. Kuid siin on ka väike konks - nimelt ei tule see eluarmastus Kaljukitse koju. Ta peab selleks minema ühele teatud üritusele, mida tähed teavad täpselt.

Hea Kaljukits, selleks, et oma eluarmastusega kohtuda, ei pea sa tegema midagi muud kui minema ...

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Tähed ei too alati ainult häid uudised, vahel on need ka väga halvad. Just Veevalaja puhul peab see paika.

Sinuga juhtub sel nädalavahetusel selline kurb asi et...

Kahjuks on see vältimatu ja tuleb, mis tulema peab. Head ootamist.

RIP Veevalaja.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kaladel on ees väga suur elumuutus. See tähendab kahjuks ka head ja halba uudist korraga. Nimelt sureb keegi Kalade lähedane inimene lähiajal ära ja tahab just Kaladele jätta oma suure päranduse. Aga see ei tule Kaladele kahjuks automaatselt.

Hetkel ootabki see inimene, et Kalad tuleksid nende juurde, et ta saaks head uudist teatada. See lähisugulane, kes lähiajal teise ilma minemas on ja Kaladele kogu päranduse jätab ainult juhul kui Kalad nendega kohe rääkima lähevad, on ....

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles