Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Eesti 200 vahetas oma ühiskonda lõhestavad reklaamid veel provokatiivsemate vastu

Kõik teised Eesti 200 poolt viidatud inimgrupid peavad peatuses seisma, lamemaalastel lastakse siis jalga puhata, sest tühi pea kõlab kergelt aga tegelikult on väga raske.
jagamist

Täna pärastlõunal võtsid reklaamifirma töötajad maha palju kisa ja kära tekitanud Eesti 200 plakatid ning asemele pandi veelgi provokatiivsemad valimisplakatid. Erakonna juhi sõnul on nüüd valimisgaasipedaal põhja vajutatud.

Esmaspäeva õhtul tunnistas Eesti 200 erakonna juht Kristina Kallas, et tänavale ilmunud skandaalsed plakatid, mis kutsusid üles eestlasi ja venelasi teineteisest eraldi seisma, on Eesti 200 omad.

Plakatid tekitasid ülisuure pahameeletormi nii peavoolu- kui sotsiaalmeedias. Inimesed ahmisid õhku ja klõbistasid klaviatuure puruks üle terve Eesti. Nüüd aga otsustas erakond Eesti 200, et on aeg kampaanias panna sisse teine käik.

Eesti 200 tahab raputada tervet Eestimaad

„Jah, vastab tõele, ka uued plakatid on meie omad. Leidsime, et kui asi on juba nii kaugele läinud, siis enam pole mõtet seisma jääda, vaid rauda tuleb taguda seni kuni ta on kuum. Nii saigi nüüd üles pandud uued plakatid, kus enam ei solva me mingit üldist eestlaste ja venelaste punti, vaid võtame juba julgemalt ette erinevaid konkreetseid gruppe ühiskonnas,“ märkis Kallas.

„Eesti ühiskonna lõhestatus on probleem ja meie üks suurimaid väljakutseid on see probleem lähimal ajal ära lahendada. Meie eesmärk on, et meil ei oleks tulevikus enam mitte kunagi põhjust ega alust selliseid plakateid välja panna.“

Probleem lamemaalastega on suur

„Eesti ühiskond on katki ja puruks – me jagame tänaseni ühiskonnas eestlasi ja eestivenelasi eri «tubadesse» ning seda alates lasteaiast. Me leiame ikkagi, et vaesed ja rikkad on erinevad, meile meeldib ikka ühiskonnana narrida arengupeetusega lamemaalasi ja põlu all on nn oü-tajad,“ kurjustab Kallas. „Taoline inimeste kastidesse paigutamine on meie ühiskonna suurim probleem ja see lihtsalt peab lõppema.“

„Meie sõnum on selge: meil kõigil on üks Eesti. Ei saa olla eestlaste Eestit ja venekeelsete inimeste Eestit. On üks Eestist hooliv inimene kodusest keelest, aju kapatsiteedist, rahakoti paksusest ja rahvusest sõltumata,“ märkis Kristina Kallas.

Milliseid inimeste gruppe räigelt solvavad ja ründavad plakatid tulevad linnatänavatele homme, ei soovinud Kallas täna veel öelda. „Oodake homne ära ja siis räägime uuesti,“ lisas ta.

Kommentaarid (4)

 • Mina

  9. jaan. 2019 - 22:41

  Need köruerakondlased on ikka veits õieajal külma saanud et nii segast peksavad…peaks tagasi panema ja veits värsket peale tegema…äkki saab mõnest veel inimene…kuigi see on väga…väheusutav

  Vasta
  • Tema

   10. jaan. 2019 - 17:18

   Nagu näha oled sinagi korralikult külma saanud 🙂

   Vasta
 • mutt

  11. jaan. 2019 - 08:43

  ei-ei, tema siin on ikka sooja saanud, küpse päris

  Vasta
 • Ain't that a killa

  12. jaan. 2019 - 18:08

  Need Eesti 200 Liidrid on ikka täitsa idioodid, ning ma räägin tõsiselt.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles