Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Eesti esitõutäkk Repinski: mitmenaisepidamine peaks olema seadustatud

Martinist on saanud Eesti ihaldatuim poissmees!
jagamist

Täiesti ootamatult Eesti esitõutäkuks tõusnud Martin Repinski ütleb, et tema eesmärk riigikogus on seadustada mitmenaisepidamine. Võimekas mees ei ütle ei ka mitmemehepidamise seadustamisele.

Martin Repinski on värvikas mees – alles ta lasi lahti pool Jõhvi vallavolikogu koosseisu ja liikus ise riigikokku. Nüüd on lahvatanud mehe ümber uus skandaal – ta on jätnud maha Siret Kotka ja semmib nüüd Narva tissimissiga. Kõigel olevat aga täiesti loogiline põhjendus.

Kitsekasvatajast tõutäkuks

Martini tähelend on olnud kõike muud kui madal. Kõigepealt lõi ta üle pruudi Edgar Savisaarelt endalt ja kui see supertükk oli käes, siis murdis mees edasi ja võttis endale naiseks Narva tissimissiks valitud Jekaterina Vassiljeva.

„Mina kui kitsekasvataja ei lähtu alati oma tegevustes sellest, mida ühiskond ette kirjutab. Mina lähtun sellest, mida kitsed mulle õpetavad ja seal on ikka korralik patriarhaat – üks sokk valitseb tervet karja,“ märkis Repinski.

„Karjas on alati reegel, et sokk on karja juht. Kui karja juhile hakkab mingi kits meeldima, siis ta võtab selle. Meie karjas oli Edgar pikka aega juhtkits aga kui ta vanaks jäi ja ära vajus, siis jäi üks läikivakarvaline kits ula peale ja muidugi ma nägin võimalust,“ sõnas Repinski seda, kuidas ta Siret Kotka ära võlus.

Repinski ja tema eliitkitsed.

Juhus viskas Repinski teele VEEL ilusama kitse

„Nii nagu Edgar pole ka mina monogaam. Kui teele satub ikka veel ilusam isend, siis tuleb kohe ka peale lennata. Nii ka mina. Siret on tore kits aga minu töös Jõhvis ristusid minu teed veel ilusama ja noorema isendiga, kellele olid paigaldatud kunstudarad. Milline mees suudaks sellisele ahvatlusele vastu panna?“ küsib Repinski.

„Aga meie, kitsed ja sokud, oleme karjaloomad. See, et ma valisin juhtkitseks uue, antud juhul Jekaterina, näitab seda, et olen võimekas sokk. Kõigile teistele võib see kõik tunduda mõttetu tõmblemise ja polügaamiana aga meil klanni sees on tegelikult kõik asjad paigas,“ selgitas meessokk.

„Nüüd ongi asjad paigas – kodus olen Jekaterinaga ja tööl olen Siretiga. Seemendatud saavad mõlemad, pole probleemi. Nüüd, kui ma olen aru saanud, et see ongi õige elu, hakkan seda ka propageerima. Ma algatan riigikogus eelnõu, et kõik mehed saaksid olla niisama õnnelikud kui mina – üks naine töö juures ja üks naine vabal ajal. Mis saaks veel parem olla?“ küsib Repinski.

Repinskist on saanud seksiiidol

Fakt, et Repinski rebis endale naise Edgar Savisaarelt endalt, on pannud sajad Eesti naised mehe järele ihkama. Nüüd. kui tuli ilmsiks fakt, et ta on endale juurde otsinud veel tissimissi, on ajanud pöördesse veel rohkem naisi.

“Jah, olen tõepoolest hädas nüüd – naised ajavad mind igal pool taga. Ma ei oska seda karja enam kuidagi ära händeldada – pean vist koera võtma,” märkis mees.

“Mina arvan, et kõik Eesti mehed peaksid järgima minu eeskuju ja olema koos mitme kitsega..ptüi..naisega või mehega korraga. See ongi õige õnne alus,” lisas mees.

SEOTUD LOOD, MIDA SA PEAKSID KINDLASTI LUGEMA:

PÄEVA KLÕPS: Kitsed sõid Martin Repinski ära

Jõhvi vallavanem Martin Repinski müüb oma neljarattalist armupesa

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommentaarid (2)

 • Koer

  11. mai 2019 - 20:09

  Kits1:D 😀

  Vasta
  • Pini

   13. mai 2019 - 11:45

   a peaks olema Sokk1

   Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mida ootad algavalt kevadelt kõige rohkem?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles