Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Eesti kõige patriootlikum erakond reklaamib end Soome numbrimärgi ja USA-s elava immigrandiga

Eesti tõelised patrioodid.
jagamist

Pole kahtlustki, et Eesti patrioot ja siinse eestluse ja rahvuslikkuse ainuesindaja on EKRE – seda kinnitavad nii Soome numbrimärkidega erakonna reklaamibuss kui ka Riigikokku kandideeriv tõeline Eesti patrioot ja nime vahetanud Mike Calmus, kes on USA immigrant.

Mida kuradit on siin veel üldse öelda?

Ahjaa, kui sa oled oma peaga mõtleja, siis ilmselt siiski on vaja selgitust ja juhendeid, kuidas mõelda. Teeme siis seda:

1. Soomes elab erinevatel andmetel 100 000 eestlast, kes on sinna põgenenud, sest nad ei leia siin üldse tööd, piisavalt tasustatud tööd või siis mingi kolmas variant. Ehk need on immigrandid, kes võtavad kohalikelt soomlastest nende töö. Ja jep, need osad Eesti patrioodid on nüüd siis leidnud, et just nende Soome numbrimärkidega buss võiks kanda Eesti kõige rahvuslikuma erakonna reklaame ja just see ongi siis Eesti eest seismine ja Eesti patriotism. See Soomes immigrandina töötamine, kohalikelt töö äravõtmine ja siis samal ajal kirumine, et immigrandid võtavad eestlastelt Eestis töö ära.

2. Mait Kalmus. Võõras nimi? No miks küll. Sest see on ju üks Eesti esipatrioote ja siinse eestluse ja rahvuslikkuse eestseisjaid. Ahjaa, USA-s. Idiootiele: see on Eestis üsna kaugel. Kandideerib tänavustel Riigikogu valimistel. Nii suur Eesti patrioot, et vahetas lausa nime, et eestluse ja Eestiga poleks mingit seost? Jep. Nii on. Nüüd on Eesti kõige suurem patrioot, eestluse ja siinse rahvuse säilimise eestseisja tüüp nimega Mike Calamus.

Päästame Eesti! Aga kelle eest siis täpsemalt? Nende Eestis mitteelavate ja siinse eluga absoluutselt mittesoetud inimeste eest? Hea valik.

Lugu meeldis? No siis kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Kommentaarid (6)

 • nojah

  14. jaan. 2023 - 11:05

  Nende vaated ongi nagu puder ja kapsad, täna nii, homme naa aga alati trallalaa.

  Vasta
 • Oioi

  14. jaan. 2023 - 11:52

  Nad on lubanud meid päästa EL ja NATO käest, homode ja pagulaste käest, inflatsiooni ja praeguse demokraatia käest. See päästerõngas lööb küll kõigile valusa muhu pähe.

  Vasta
 • Naljanina

  14. jaan. 2023 - 12:09

  Osad jälle räägivad, et nad päästavad Eesti hoopis näriliste ja hispaania tigude käest.

  Vasta
  • Teadja

   14. jaan. 2023 - 15:26

   Selliste rahvusvaheliste väljunditega erakond lubaks viia isegi sääskede taseme aega, kui kõik oli tasuta.

   Vasta
   • Naljanina

    14. jaan. 2023 - 17:25

    Kas see oli enne Kristust?

   • Loogiline!

    18. jaan. 2023 - 09:39

    Naad võiks parem väita, et päästavad kõiki kliimamuutuste käest – plakatid saaks olla siis pidevas korduskautuses… Alleaaa! 😉

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline ilm tuleb sel Jaanipäeval?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles