Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Eesti laste-ja noortespordialade liitude juhid kogunesid arutama, milline treener järgmisena laste ärakasutamisega vahele jääb

Kas selle noortesatsi treener võiks olla Eesti järgmine lasteahistaja või mitte, näitab aeg.
jagamist

Kuna viimasel ajal on praktiliselt igal kuul jäänud laste või noorte käperdamise, ärakasutamise või ahistamisega vahele mõni noorte või lastetreener, kogunesid täna õhtul alaliitude juhid, et arutada, millise spordiala treener järgmisena vahele võiks jääda.

Kuigi täna õhtul mõne konkreetse nimeni ei jõutud, on nii alaliitude juhid kui ka politsei kindel, et mõni nimi ikkagi lähiajal esile kerkib.

Jalgpall, kergejõustik, suusatamine jne jne

Täna kogunenud Eesti laste-ja noortespordialade liitude juhid nentisid, et viimasel ajal on praktiliselt igal kuul jäänud politseile vahele mõni noorte-või lastetreener, kes on lapsi või noori mingil moel ära kasutanud.

“On tekkinud selge muster,” nentisid mitmed osalejad.

Täna õhtul toimunud koosolekul arutatigi, et millisel spordialal võiks tulla järgmine n-ö pauk luuavarrest, kus seda loomulikult oodata ei osatudki.

“Loomulikult on kõik Eesti laste- ja noortesporti arendavad treenerid väga pühendunud, kuid nagu viimase aja statistika näidanud on, siis alati on ka see üks tilk tõrva meepotis,” hindasid mitmed koosolekul osalejad.

Siiski ei suudetud tänasel Eesti noorte- ja lastespordialade alaliitude juhtide kogunemisel otsustada, kes võiks olla järgmine treener, kes laste ärakasutamisega vahele võiks jääda.

“Otsusele täna tõepoolest ei jõutud, aga kindlasti see tuleb,” ütles üks alaliidu juht, kes palus siiski anonüümsust, sest tal olevat lausa mitu kahtlusalust.

Eesti laste-ja noortespordialade liitude juhtide otsustamatus järgmise lapsi ärakasutava treeneri väljavalmisel poleks saanud tulla halvemal ajal, sest just täna selgus, et Eesti laskesuusaföderatsioon ülendas seksuaalse ahistamise kahtlusega treeneri juhendama A-koondist.

Lugejakiri.ee meeldib? No siis kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika ilmumist!

Kommentaarid (3)

 • nojah

  5. juuli 2023 - 11:27

  Prooviti lasta ennetavat pauku luuavarrest aga välja tuli ainult piuks.

  Vasta
 • Teadja

  5. juuli 2023 - 11:29

  Eks enne otsustamist tuleb ju probleem saata rahvalikule arutlusele.

  Vasta
 • Naljanina

  5. juuli 2023 - 12:38

  Treenerid vajavad treeningut käpakiheluse vastu.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles