Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Eesti Miss Narkodiiler 2019 pole ikka veel oma tiitlile järele tulnud

Eestil on lootust panna kinni üle-euroopaline kõige ilusamate kurjategijate missivõistlus. (foto: Europoli missivalimiste osakond)
jagamist

Europol korraldab ka sel aastal üle-euroopalist missivõistlust „Euroopa kõige ilusamad tagaotsitumad: Kuriteol pole sugu”. Eestist lunastas pääsu lõppvõistlusele imekaunis narkodiiler Kristi (30), kes pole kahjuks endiselt oma tiitlile veel järele tulnud.

Europoli poolt veebis läbi viidav missikampaania juhib tähelepanu ilusatele naiskurjategijatele.

Kristi võitis pika puuga

Europoli korraldatav üle-euroopaline missikampaania kannab nime „Europe´s most beautiful fugitives: Crime has no gender” (Euroopa kõige ilusamad tagaotsitumad: Kuriteol pole sugu).

„Kokku osaleb Europoli missivalimiste lõppvõistlusel 21 riiki ning iga riigi kohalik politsei pidi üles sinna andma oma maa kõige ilusama tagaotsitava kurjategija,“ märkis Politsei- ja Piirivalve esindaja täna.

„Eesti poolt pikka mõtlemist polnud – roheliste silmadega blondiin Kristi (30), kes oli Eestis aktiivne narkodiiler ning sai ka selle eest karistatud, rikkus katseaja reegleid ja kuulutati tagaotsitavaks. Pärast seda on ta Eestist kadunud,“ märkis PPA esindaja.

Kristi pole tiitlile veel järele tulnud

„Europoli missivõistluse eesmärk on tabada kõik Euroopa ilusaimad kriminaalid ühekorraga,“ selgitas PPA esindaja missivõistluse reegleid.

„Selleks siis tulebki igal maal esitada oma kandidaat, oodata ära, kuni ta ahvatleva tiitli peale välja ilmub, käed raudu panna ning ta siis lõppvõistlusele Europoli saata,“ sõnas ta.

„Kahjuks pole meie Eesti Miss Narkodiiler 2019 Kristi endiselt oma tiitlile veel järele tulnud,“ lisas PPA esindaja.

Europoli missiprojektis osaleb kokku 21 riiki, iga riigi politsei on andnud üles ühe kõige ilusama tagaotsitava. Tagaotsitavate hulgas on naissoost mõrvareid, inimkaubitsejaid, relvaärikaid ja kelme, kelle hulgast valitakse detsemberis Europoli peakontoris toimuvas finaalis välja see kõige ilusam.

Vaata kõiki ilusaid Euroopa tagaotsitavaid misse siit!

Hea lugeja! Kas Sina tead, kus Kristi end peidab? Kui tead, siis anna aga julgelt politseile teada, et nad saaksid talle tiitlit üle anda.

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles