Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Eesti ootamatu majanduskasvu eest võtsid vastutuse Paide parmud

Paide parmud Mati ja Tarmo väidavad, et just nemad on Eesti ootamatu majanduskasvu taga.
jagamist

Paide kohalik parm Tarmo teatas täna, et rahandusminister Martin Helme kinnitas tema kahtlusi, et just tema ja mõned tema sõbrad on Eesti üllatava majanduskasvu taga.

Rahandusminister Martin Helme teats täna, et tema arvates on majanduskasvu tõusu olulisel määral taganud alkoholiaktsiisi langetamine. Paide parmud, kes on koondunud rühmituse “Kui see ei põle, ära joo!” taha, kinnitavad seda.

Ei viitsinud enam Lätti sõita

„Ma tahaksin tänada meie valitsust, et nad suutsid kogu selle alkoholiaktsiisi asja ümber pöörata,“ kommenteeris Paide kohalik tuntud parm Tarmo täna.

„Te ei kujuta isegi ette kui tüütu kogu see sõitmine oli sinna Lätti.“

„Aga siis tuli uus valitsus, võttis ohjad enda kätte ja lasi aktsiisi alla. Sellest alates oleme me Matiga näinud kurja vaeva, et Eesti majandusseisu parandada,“ sõnas Tarmo, kes alles hiljuti kuulus ka rühmitusse “Maksud sõidavad Lätti, ma panen ikka Mariga tatti”.

„Ma ütlesin Matile kohe kui aktsiisi langetati, et sõber, nüüd oleneb sinust ja minust see, kuidas Eesti majandusel minema hakkab. Mati korises midagi vastuseks aga kätt ette ta ei pannud,“ kommenteeris Tarmo täna.

Nüüd tuleb vaeva näha uuesti

Reedel avaldati selle aasta kolmanda kvartali majanduskasvu näitajad, mis üllatas kõiki oma hea tulemusega. Selle taga on väga olulisel määral otsus langetada alkoholiaktsiisi.

„Nüüd siis tulidki lõpuks ka tulemused ja on näha, et meie ja ilmselt ka teiste Eesti joodikute panus on end ka ära tasunud  – majandus kasvab mühinal ja see on puhtalt meie teene,“ lisab Tarmo, kes on rühmituse “Kui see ei põle, ära joo!” president ja asutaja.

„Aga okei, meil pole aega teiega siin heietada, neljanda kvartali majandustulemused tulevad välja juba jaanuaris ja meil on veel vaja palju ära juua, et need oleksid veel ilusamad kui kolmanda omad,“ lisas Eesti majanduskasvu eest ainuisikuliselt vastutava rühmituse juht.

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles