Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Eesti täpseim nädala horoskoop, 8.-14.juuli

Horoskoop, oo horoskoop, näita meile, õnnetutele, teed!


Jäär

21. märts - 20. aprill

Jäärad on tuntud kui tähemärk, kellel on pidevalt kiire ja kellel pole kunagi aega iseenda jaoks. Ole mureta, kallis Jäär - sel nädalal see muutub, sest tähtede info järgi lähed sa ühel või teisel põhjusel pokri. Naudi seda iseeenda aega ja võta sellest viimast. Sest järgmine nädal saad sa välja ja siis pole sul enam sekunditki enese jaoks.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sõnnid on tuntud kui tähemärk, kes alati kallistab ja otsib lähedust teistega. Noh, tähed näitavad, et sel nädalal lähevad Sõnnid sellega üle piiri ja päris kindlasti on sealt tulemas mingi ahistamissüüdistus, mis Sõnni jaoks lõpeb kinnimajas. Aga ole mureta, seal on ka teisi inimesi, keda kallistada ja neil pole sinu eest mitte kuhugi põgeneda.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikud on tuntud selle poolest, et nad on head avalikud rääkijad ja alati need, kes seltskonnas ka valjuhäälselt säravad. Tähed näitavad, et sel nädalal on esimene kord kui Kaksikud teevad endale avalikus esinemises korralikult margi täis. Ja muidugi ei jää taoline asi märkamata ka politseil, kes Kaksikud kiiresti vanglasse viivad avaliku korra räige rikkumise eest,

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähi tähtkujus inimesed on tuntud kui äärmiselt laia spektriga meeleolumuutustega inimesed. Samuti mõjutab neid Kuu absoluutselt iga liigutus. Kuna vahet pole, mis Kuu faas hetkel on, siis tähed näitavad, et Vähk on üks ainukesi tähtkujusid sel nädalal, kelle käitumise osas võib kindel olla - tema tujud muutuvad pidevalt. Kuna kellelegi ei meeldi taolised meeleolukõikumised, viib Vähi tee sel nädalal pokri.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Lõvide kohta ütlesid tähed sel nädalal ainult üht - HAHAHAHAHAHAAAAA, PARAS SULLE! Tähtede sõnul teavad Lõvid väga hästi, mis neid ootamas on ja sellest ka capslockine ja homeeriline naer nende poolt.

Neitsi

23. august – 22. september

Neitside kohta öeldakse, et nad on suurepärased sõbrad, kes alati kaitsevad su seljatagust. Samas näitavad tähed, et just Neitsid on need, kes oma sõpradele sel nädalal sõna otseses mõttes noa selga löövad mingil arusaamatul põhjusel. Kuigi ka politsei mõistab, et Neitsid tegid seda kogemata, viiakse nad ikkagi kongi elu üle järele mõtlema.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kaalusid tuntakse kui äärmiselt säästlikku tähemärki - just nemad on need, kes otsivad välja kõige paremad soodukad ja madalaimad hinnad. Sel nädalal leiavad Kaalud aga kahjuks üles niivõrd soodsa pakkumise, et seda võib juba kriminaalseks pidada. Ja selle eest peetakse nad muidugi ka kinni ja võetakse kohtulikult vastutusele.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Skorpione peetakse hästi kirglikeks inimesteks, kes armastavad palju ja intensiivselt vaielda. See nädal ei tule Skorpionile selles osas mingit moodi erand - ka sel nädalal satub ta kergesti vaidlusesse. Ainuke vahe on selles, et Skorpion üritab vaielda politseiga ja mingil hetkel viskab neil üle, mis Skorpioni jaoks tähendab suuremat sorti vaidlust trellidega.

Ambur

22. november – 21. detsember

Ambureid peetakse kõige õnnelikumaks tähemärgiks üldse. See võib muidu täiesti tõsi olla aga mitte sel nädalal, kinnitavad tähed. Sel nädalal jäävad Amburid vahele kõigega, millega nad muidu pääseksid - olgu see siis mõni kolleegile naljaga öeldud asi, mõrv või poes viinamarjade söömine - nad jäävad vahele ja lähevad kinni. Aga kuna nad on nii õnnelik tähemärk, siis pääsevad nad sealt juba järgmisel nädalal ruttu välja.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukitsed on tuntud selle poolest, et nad ei suuda oma tundeid varjata ega endas hoida. Nad purskavad välja kohe igas asja, mis neis mingeidki tundeid tekitab. Tähed näitavad. et sel nädalal purskavad Kaljukitsed välja rohkem ja valesse kohta kui nad ise seda tahaksid. Suur tõenäosus on, et just Kaljukitsed on need avalikud masturbeerijad, kes sel nädalal vahele jäävad. Ja karistus selle eest? Jah, vanglalaks.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Veevalajad on tuntud kui tähemärk, keda peetakse natuke hulluks, natuke ekstsentriliseks. Kuigi nad ei karda teistest pisut erineda, tasuks tähtede info kohaselt neil seda sel nädalal siiski teha. Sest kuna ka kõik teised tähemärgid lähevad sel nädalal kinni ära, siis ei saa politsei lubada, et mingid Veevalajatest hullukesed ainukesena tänavatele jääksid. Kahjuks lähevad nad seekord kinni täiesti süütuna. Erinevalt teistest tähemärkidest. Sellest on kahju aga selline olukord täna on.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kalasid teatakse kui kõige romantilisemat tähemärki - lisaks on nad ka siirad ja ausad. Tõelised kullatükid. Nad ei teeks mitte kunagi mitte kellelegi liiga - nii head on nad. Kuna nende üheks iseloomuomaduseks on ka suur empaatiavõime, siis on just nemad need, kes muidu jääksid tänavale, sest politseil pole neid põhjust puutuda aga suurest austusest teiste tähemärkide vastu, liiguvad ka nemad sel nädalal esimese kinnipidamiskoha juurde, et seal koos teistega aega veeta. Tõeliselt head inimesed ikka need Kalad.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles