Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Eestlane on sõnakuulelik rahvas ja seisab täpselt seal kohas, kus suvaline plakat seda käseb teha

Tuleb välja, et tavaline eestlane on väga sõnakuulelik inimene ja teeb täpselt nii nagu mingi suva silt käseb!
jagamist

Inspireerituna plakatiskandaalist, viisime oma lugejate hulgas läbi küsitluse, kus uurisime, et mida arvab tavaline eestlane Eesti 200 ühiskonda lõhestavatest plakatitest. Tulemused olid ettearvatavad.

Tuleb välja, et tavaline eestlane on sõnakuulelik kodanik ja seisab täpselt seal, kus suva plakat tal seda käseb teha! See oli kõige populaarsem vastus ja nii vastas lausa 25% hääletanutest. Oleme tõesti orjarahvas.

20% vastanutest küsis, et kas teil seal pealinnas tõesti millegi targemaga tegeleda pole vä? Nii palju eestlasi siis veel maale jäänud ongi.

Eesti 200 kurikuulus plakat, mis ajas teised poliitikud kadedusest nutma ja pani solvuma tohutu hulga internetirahvast.

Tervelt 12% eestlastest solvus ja lõhestus peale nende plakatite nägemist! Puhake rahus.

Samuti 12% (paar häält vähem) ütles, et kahju, et nii vähe on neid valikuid seal Eesti 200 plakatil, näiteks teda kui veeganit üldse pole! Nii palju on Eestis siis veeganeid.

Ka 12% (kuid veel vähem hääli andnud) arvas, et ilusad plakatid ju, kohe said sõnumist aru ja kohe valiva seda erakonda. Kas tõesti on sellel erakonnal nii palju toetajaid?

Veel 12% (aga veel vähem hääli kui eelmistel) ütles, et Eesti peamine probleem on ikkagi miljonid pagulased meie tänavatel praegu! Just nii palju toetajaid on siis ka EKRE-l.

Kõige vähem ehk 7% hääletanutest ütles, et need plakatid tuleks otsemaid koos jõulukuuskedega ära põletada! Ehk siis 7% eestlastest on püromaanid.

Aitäh kõigile vastanutele – tänu teile sünnibki tõde!

Uus küsitlus on juba üleval ja seekord on teema juba pisut pehmeme ja rõõmsam – uurime, mida armastab tavaline eestlane talvel õues teha. Aja nüüd oma hiir või klaviatuur kuumaks ja mine kliki Sulle sobiva vastuse peal ja aita meil aru saada, mida meie, eestlased, talvel õues teeme üldse.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline ilm tuleb sel Jaanipäeval?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles