Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Eestlased on rääkinud: laulukaar tuleks kindlasti värvida, kuid ei tea, mis värvi!

jagamist

Lugejakiri viis oma lugejate hulgas läbi küsitluse, kus tahtsime teada, kas praegune laulukaar tuleks värvida vikerkaare värvidesse või mitte. Tervelt 27% hääletanutest vastas, et jah, tuleks, sest värvid on ilusad ja rõõmsad.

18% vastanutest muretses, kas EKRE on selle plaaniga ikka tuttav. 15% leidis, et laulukaar tuleks värvida ikkagi sini-must-valgesse rüüsse.

Mida kuradit ja WTF? küsis tervelt 14% vastanutest ning samapalju hääletajaid ütles ka, et andke mulle ainult pintslit ja et ma tulen värvin selle ise ära.

Lausa 10% vastanutest ei teadnud, mis asi see laulukaar on või kus see asub. Kõige vähem hääli (ainult 4%) sai vastus, et mulle meeldib hall värv.

Kokku vastas küsitlusele 220 Lugejakirja lugejat. Aitäh teile ja vastake aga usinalt ka järgmisele küsimusele, kus tahame teada, mida arvate Keskerakonna plaanist panna poiskesed Eesti riigipiiri valvama ööpäevaringselt.

Seega võibki julgelt öelda, et eestlastele tegelikult värvid meeldivad ja seda halli laulukaart ei taha enam keegi näha. Iseasi on, millist värvi laulukaart nüüd kõik ootavad.

Hea lugeja, anna sina ka siin loo all kommentaarides teada, mis värvi laulukaart sina näha tahaksid?

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles