Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

EKRE verivärske valimislubadus: ka arstid olgu rahva poolt valitavad

jagamist

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) soovib lisaks kohtunike valimisele muuta valitavaks ka arstide ameti. EKRE ideele on juba avaldanud Facebookis toetust vaktsineerimisvastased ning MMSi levitajad.

EKRE esimees Mart Helme sõnul vajab Eesti tervishoiusüsteem põhjalikku puhastust homopropagandast läbiimbunud ekspertidest: „Iga normaalselt mõtlev heteroseksuaalne eestlane saab aru, et Eesti tervishoiusüsteem ei teeni juba ammu rahva huve. Kõik Eestis tegutsevad nõndanimetatud arstid kuuluvad globalistlikku vandenõuvõrgustikku, mille niite tõmbavad soroslased, vasakliberaalid, äärmusfeministid ja ravimifirmad. Miks muidu ei nimetata homoseksuaalsust arstide poolt enam raskeks vaimseks puudeks ega panda neid hullumajja?“ laiutas Helme nõutult käsi.

Mart Helme näitab kaardilt, kust homod ja pagulased Eestit kõige tõenäolisemalt ründavad (foto: Külli Tammes)

„Samuti surub süvariik rahvale täiesti õigustamatult peale vaktsineerimist, mille eesmärgid on meie jaoks mõistetamatud. Me ei saa välistada, et inimestele süstitakse sisse ainet, mis halvab nende vastupanuvõimet homopropagandale ja pagulastele. Selleks tuleb kokku kutsuda uurimiskomisjon, mille liikmeteks on nõustunud astuma sõltumatud eksperdid Ruuben Kaalep, Kristiina Ojuland, Hannes Võrno ja Joel Steinfeldt,“ lisas Helme.

MMS rahvusjoogiks!

MMSi grupis kiideti EKRE algatust ja esitati endapoolseks arstikandidaadiks grupi eestvedaja Janika Veski, kes selle ettepaneku ka koheselt vastu võttis. „Minu esimeseks tööks arstina oleks keelustada MMSi mittetarbimine,“ teatas Veski MMSi salajases grupis. „Mis annab õiguse praegustele peavooluarstidele otsustada inimeste tervise üle? Kas ainult fakt, et nad on lõpetanud ülikoolis arsti eriala? Miks annab seda õigust mingi paber?“ küsis Veski retooriliselt.

MMSi grupist innustust saanud vaktsineerimise vastased teatasid oma sotsiaalmeediakontol, et pärast EKRE valimisvõitu ja uue tervishoiusüsteemi rakendumist esitavad nad arstikandidaadiks Irja Tähismaa. Grupi liikmed ei osanud Irja Tähismaa kandidatuuri siiski põhjendada, sest „argumenteerimine, põhjendused ja faktid ei kuulu vaktsineerimisvastase liikumise meetodite hulka“.

(Kodutu parm Aivo, 32)

Rahvas tänavalt suhtub EKRE ideesse soosivalt

Hommikul Rakvere Grossi poe avamist oodanud töötu Aivo arvas, et see on hea idee ja võimaluse korral seab üles enda kandidatuuri: „Kurat, arstid ei tea ju sittagi! Ammu räägitakse, et kui viin ja saun ei aita, on haigus ravimatu! Mina, kurat, olen siin ilmas 32 aastat elanud ja pole kunagi vabatahtlikult arsti juures käinud, aga viina joon päris kõvasti ja olen veel täitsa elus,“ märkis Aivo entusiastlikult.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles