Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Elron hakkab küsima lisatasu ka keskealistelt meestelt, kes kannavad liibuvat velodressi

jagamist

Riigi raudteefirma Elron andis teada, et tasakaalustamaks negatiivset jalgrataste lisatasu, hakatakse lisaraha küsima ka MAMIL-itelt (middle-aged man in lycra) ehk keskealistelt meestelt, kes kannavad liibuvat velodressi.

Kui jalgratta eest tuleb nüüdsest hakata maksma lisatasu 10 eurot, siis keskealised mehed, kes kannavad liibuvat velodressi, peavad selle eest hakkama maksma lisatasu kuni 50 eurot.

Tulid reisijatele vastu

“Me mõistame, et paljudele jalgratastega reisijatele on uus lisatasu ootamatu ja pigem negatiivse maiguga ning meie peale ollakse seetõttu väga pahased,” nentis Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

“Just seetõttu otsustasimegi, et asi oleks tasakaalus, määrame negatiivse jalgrataste lisatasu kõrvale ka positiivse lisatasu – ehk lisatasu hakkavad maksma kõik keskealised mehed, kes on leidnud, et on okei tulla avalikkuse ette liibuvas lycra-velokostüümis,” ütles Elroni esindaja.

“Usume, et just see lisatasu teeb kõigi teiste ratturite tuju paremaks, sest tõenäoliselt jääb rongides neid keskealisi mehi, kes kannavad liibuvat rattakostüümi, nüüd oluliselt vähemaks,” hindab Elroni esindaja.

Elroni teatel hakkavad kõik MAMIL-id maksma oma kostüümi eest edaspidi 50 eurot lisatasu.

MAMIL on ingliskeelse määratluse esitähtedest moodustatud lühend. Maakeelde panduna võiks see tähendada keskealist meest, kes on endale selga tõmmanud liibuva sünteesmaterjalist velodressi.

Toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist! Kliki siia!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles