Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Endine narkodiiler paljastab: elektritraatidel rippuvad ketsid tähistavad diilide asukohta

Pildil olevad ketsid on näinud nii mõndagi
jagamist

Endine narkodiiler Andrus räägib avameelselt, kuidas tegutsevad tänavadiilerid ja kus tehakse narkodiile. Muu hulgas paljastab ta, et elektritraatidel või puuokstel rippuvad ketsid tähistavad tegelikult narkodiili asukohta.

Arusaadavatel põhjustel ei soovi Andrus, kes praegu töötab Tallinnas Soo tänava Rimis ainukese laomehena, oma tõelise isiku paljastamist. Seega me tema päris nime siin loos välja ei too.

Endise diileri elu võib olla ohus

„Ma kardan oma elu pärast – need asjad, mis ma teile siin avaldan, võivad paljusid halbu inimesi pahandada ja mulle jama kaela tulla,“ ütleb Andrus, kes on täpselt 185 cm pikk, kõhna kehaehitusega ning pruunide lühikeste juustega.

„Oma endises töös narkodiilerina pidin ma tegelema igasugu jamaga ja muidugi ma nägin igasugu jama,“ räägib terava nina, selgelt äratuntavate tedretähnidega ning hallikassiniste silmadega noormees Lugejakirjale.

Ketsid elektritraatidel või puudel tähistavad hoopis midagi muud

„Kui teie kõnnite tänaval ja näete, et mingi kase otsa või kuhugi elektritraatide peale on visatud paar ketse, siis mõtlete tavaliselt, et oh vaene vennike, kes pidi nüüd paljajalu koju minema või ma ei tea, mida veel, siis tegelikkuses tähistavad need üles riputatud ketsid narkodiilide toimumise kohti,“ selgitab vasaku kõrva rõngaga ning paremal käel asuva kassitätoveeringuga noormees meile.

„Klient helistab, ütleb mingi numbri ehk siis kui palju ta kraami tahab ja meie ütleme talle vastu kindla värvi ja ka numbri. Ehk siis värv tähistab vastavat värvi ketse ja number muidugi kokkusaamise kellaaega,“ selgitab Mustamäel Kase tänav 54-23 elav endine diiler Andrus (nimi endiselt muudetud).

Avameelse intervjuu lõpus palub Andrus veelkord, et Lugejakiri ei avaldaks tema tõelist isikut. Lubame talle seda ja läheme sõbralikult laiali.

Hea Lugejakirja lugeja! Mida arvad sina sellest, et nii süütuna näivaid asju nagu rippuvad ketsid kasutatakse otse kõigi silme all narkodiilide tegemiseks? Anna oma arvamusest kommentaarides teada!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis on Sinu arvates Eesti kõige põletavam probleem aastal 2023?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles