Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Endiselt nädala täpseim ja parim horoskoop, 8. – 14. juuni

Horoskoobita kobad sa pimeduses. Ära ole pime, usu horoskoopi!


Jäär

21. märts - 20. aprill

Keegi igatseb su järele sel nädalal mitmel päeval järjest. Võib isegi öelda, et see pole mitte igatsus, vaid pigem korralik tahtmine sind näha. Aga ära aja oma nina nüüd liiga püsti ka, sest äärmiselt tõenäoliselt on tegemist su ülemusega, kes tahab sind oma silma all hoida ja sulle rohkem tööd anda.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sel nädalal on võimalik, et puutud kokku inimesega, kes püüab sulle iga hinna eest oma maailmavaadet, filosoofiat ja nägemust maailma asjadest peale suruda, mistõttu tunnete ennast veidi ahistatuna. Kuigi see tundub esialgu veider, tasub seda inimest siiski kuulata, sest tegemist on poe kassapidajaga, kellele kohe kuidagi ei istu sinu hipimaailm, et võiksid poest lahkuda ilma väljavalitud kaupade eest maksmata.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Sel nädalal suureneb sinu soov ennast tõestada ning ootad ka teistelt, et nad hindaksid sinu jõupingutusi. Tunned, et pingutad ja pingutad aga mitte keegi ei astu juurde, ei patsuta õlale ja ei ütle, et aitäh, et püüad maailma paremaks muuta. Võib-olla on aeg sul vahetada jõusaali, kus iga sinu liigutuse peale sähvivad kaamerad ja terve saal plaksutab sinu trenni peale.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Muutud sel nädalal õnnelikumaks, vabamaks ning sinu enesetunne paraneb. Kasuta selle nädala positiivseid planeediseise ära ja ole maksimaalselt aktiivne. Aga see kehtib ainult selle nädala kohta, sest alates järgmisest nädalast on taas oht, et jääd nende keelatud rahustite ja narkootikumidega vahele, mis sinus neid positiivseid tundeid tekitab.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Tunned sel nädalal soovi teha oma kodus muudatusi, näiteks osta uut mööblit vmt. Vana on ära väsinud ja uus tundub ahvatlev. Ära muretse, tähed näitavad, et sind külastavad sel nädalal vargad, kes aitavad sind vähemalt selle probleemi esimese poolega - kuidas vanast (ja muidugi ka kõigest muust väärtuslikust) lahti saada. Teine osa ehk uue kraami soetamine on juba problemaatilisem, sest sa oled vaene nagu kirikurott aga alati vaata ikka positiivset poolt ehk et vanast saad lihtsalt lahti.

Neitsi

23. august – 22. september

Võimalik, et kohtud sel nädalal kellegi sellisega, kes esitab sulle kõrgemad nõudmised, kui täita suudad. Tunned, et sulle surutakse peale midagi, milleks sa pole võimeline ei intellektuaalselt ega empaatiliselt - ära kindlasti allu provokatsioonidele ja ära ütle selle kuradi naabrimutile tere kui ta seda sinult koridoris kohtudes ootab. Mida ka tema Neitsidest tegelikult teab?

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Otsite sel nädalal suhtlust eelkõige nendega, kellega teil on millestki müstilisest ja esoteerilisest rääkida, sest sulle tundub, et su elus on puudu natuke müstikat ja põnevust. Tähed näitavad, et peaksid minema selgeltnägija või nõia juurde, kes ajab sulle täiesti suvalist soga, mida sa talle niikuinii teises sõnastuses ette ütlesid. Müstika ja põnevuse saad sellest kätte siis, kui sulle selle jutuajamise eest arve esitatakse.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Kipud sel nädalal vajuma enesehaletsusse. Tunnetad väga teravalt ülekohut ja mittemõistmist. Arvad, et kogu maailm on sinu vastu. Tähed näitavad, et peamiselt põhjustab seda sinu palganumber, mida nägid paar päeva tagasi ja mis peale arvete maksmist on pehmelt öeldes miinuses. Vaata asja positiivset poolt - sulle tegelikult ei tehta liiga, sest sinu vaimne ja füüsiline võimekus on tegelikult täpselt tasakaalus saadava palgaga. Ole sellega rahul.

Ambur

22. november – 21. detsember

Tähed näitavad, et nüüd oleks hea aeg algust teha tervisliku eluviisiga või ravikuuriga. Suudad sel nädalal olla järjepidevam ja tähelepanelikum oma keha vajaduste suhtes. Aga kuna sa oled ikkagi Ambur, siis oled sa piisavalt juhm, et mitte midagi ette võtta ja see ununeb ruttu. Tagajärjeks on muidugi midagi sellist, milles süüdistad kõiki teisi, mitte aga ennast. Aeg on jälle öelda, et sina tähemärkidesse ja horoskoopi ei usu ja nii on kõik lahendatud.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Sel nädalal liiguvad sinu mõtted valdkondades, mis tavaliselt on inimeste eest veidi varjatud ja mõistmatud. Tunned ennast suurepäraselt mõistukõnet pidades. Kuigi sa ise arvad, et oled sügavamõtteline ja kõik vähegi sind kuulata viitsivad inimesed teevad sind kuulates märkmeid, siis tegelikult võib olla nende inimeste näol tegemist väljakutsutud psühhiaatritega, kes hindavad sinu vaimset tervist napilt enne seda, kui sind hullumajja paigutatakse. Ja õigusega, sest sinu jutt pole adekvaatne.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Keegi pussitab sind sel nädalal puhtalt sinu väljanägemise ja jutu pärast.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

(Kalade kohta sel nädalal tähtedelt infot ei laekunudki, sest neid ei peetud piisavalt oluliseks tähemärgiks)

1 kommentaar

  • Shan

    19. juuni 2021 - 20:43

    I will be relocating to Tartu from Virginia, US and started to browsing Estonia content. Still reading translation though trying to learn Estonian. This translation was funny and correct. ‘But since you’re still Sagittarius, you’re stupid enough not to do anything and it will soon be forgotten. The result, of course, is something you blame everyone else for, not yourself. It is time to say again that you do not believe in the characters and the horoscope and so everything is resolved.’

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline ilm tuleb sel Jaanipäeval?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles