Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Endistest viiruseekspertidest praegused inimõiguseksperdid kaaluvad tõsiselt relvaekspertideks hakkamist

Täna taevale, et meil on olemas internet, sotsiaalmeedia ja seal tegutsevad eksperdid, kes aitavad meil kõigi teemadega kursis olla.
jagamist

Peamiselt internetis tegutsevad endised viiruseeksperdid, kes hetkel avaldavad oma ekspertarvamust inimõiguste teemal, kaaluvad tõsiselt hakata pakkuma oma ekspertarvamust ka relvanduse teemadel.

Internetieksperdid jagunevad selles küsimuses kahte leeri.

Pooldajad vaatavad tulevikku

Peamiselt Twitteris kõikide eluvaldkondade kohta oma ekspertarvamust avaldanud leiavad, et nad peaksid vaatama veelgi kaugemale tulevikku, et leida need uued värsked teemad, millele keskenduda.

„Koroonakriis on nii igav ja üleeilne päev, inimõigused hakkavad vaikselt ära väsitama, sest Alari Kivisaar on ikka ametis ja no see relvateema on ju niiiiii boooooring!“ ütles Twitteris kasutajanime V2ikeKenaPepu333985 kandev ekspert.

„Minu kindel seisukoht on, et meie, internetieksperdid, ei peaks jääma kinni vanadesse teemadesse ja peaksime ruttu edasi liikuma oma ainuõiget arvamust avaldama uutele ja põnevamatele teemadele,“ märkis ka teine Twitteris tegutsev ekspert, kasutajanimega V2kkVaxx459592.

„Koroonaviiruse teemal saime kõik öeldud, mis me Youtube-ist teada olime saanud. Inimõiguste teemal oleme pannud niipalju blm hässtääge, et näpud on villis. Nüüd muudab riik tänu meie ekspertavamustele ära ka relvaseaduse – meie oleme teinud internetis kõik, et maailm oleks parem paik ja nüüd on aeg otsida uus teema,“ põrutab ka kolmas, Twitteris Muki2245 nime kandev kasutaja.

Vastased eelistavad põhjalikkust

„Minu seisukoht on, et kui oleme kord ekspertideks hakanud ja end sel teemal internetis põgusalt ka harinud, siis peaksime jätkama oma põhjalike ekspertarvamuste avaldamist kõikidel teemadel,“ arvab üks sotsiaalmeediaekspertidest, TaunO112, kes on peamiselt keskendunud Telegrami ja Delfi kommentaariumitele.

„Eesti on täis inimesi, nagu näiteks igavlevad koduperenaised, kes lausa janunevad meie arvamuse järele – me ei tohi suhtuda nii kergekäeliselt, et täna arvame ühe asja kohta midagi ja homme oleme selle unustanud – järjekindlus viib sihile!“ hüüatab ka teine, peamiselt Perekooli foorumis eksperdina esinev Kägu.

Ühes asjas on sotsiaalmeedias tegutsevad eksperdid siiski ühel meelel – ekspertarvamuste jagamist peavad nad jätkama igal juhul.

Hea lugeja! Mida arvad Sina – kas internetis tegutsevad eksperdid peaksid hüppama teemalt teemale või jagama iga teema kohta siiski põhjalikumalt internetist leitud infot? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

SEOTUD LOOD:

Vaktsiinivastased: oleme väga lähedal kokkuleppele, millised on koroonavaktsiini kõrvalmõjud

SUUR LUGU: Valitsus hakkab inimesi sundvaktsineerima kraanivee kaudu

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

1 kommentaar

 • Aare Tesaar

  12. juuni 2020 - 22:13

  Minu lugupidamise kaotanud toimetus!
  Ma olen juba mitu korda avaldanud oma ekspertarvamusi siinses kommentaariumis ja te isegi ei loe mind sotsiaalmeedias esindatud ekspertide esikolmikusse????
  Ma olen solvunud ja algatan teie vastu mingisuguse protsessi ..või vähemalt mingisuguse ..midagi
  ah, p.rsse kah

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles