Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

ENNEOLEMATU! Tõeline kompu Uku Suviste matchis tutvumisäpis Tinder iseendaga

Kukuuu! Uku leidis Uku!
jagamist

Vaba ja vallaline Uku Suviste on tõeline kompu, kes asus nüüd kaaslast otsima tutvumisäpis Tinder. Suur aga oli Suviste üllatus kui ta kohe leidis ka matchi – iseenda.

„Ma ei tea siiani, mis täpselt juhtus,“ kommenteeris Suviste ise tekkinud veidrat olukorda.

Suviste tegi kõik nii nagu äpp käskis

„Seal pidi üles laadima oma pildi, panema paika enesekirjelduse ja siis lõpuks panema paika ka oma ootused kaaslasele. Ma siis kirjutasin need täpselt nii nagu ma tahtsin, et milline mu uus kaaslane olla võiks,“ rääkis Suviste.

„Seal küsiti ikka üsna detailiselt, et millist kaaslast ma soovin. Panin paika siis pikkuse, laiuse, juuste värvi, muud mõõdud ja isegi paar iseloomuomadust,“ meenutab Uku.

„Siis tegin oma konto aktiivseks ja äpp pakkus kohe ka ühte kena välimusega noormeest mulle matchiks. Ütlen kohe ära, et ma otsin ikkagi tegelikult naissoost kaaslast, mitte meessoost. Aga see, kes sealt telefoniekraanilt vastu vaatas, tundus kohe mulle väga sümpaatne ja nii ma siis sõrmega automaatselt selle pildi paremale tõmbasin,“ selgitas tõeline kompu.

„Ja siis järsku PÕMM – MATCH! Olin üliõnnelik aga koheselt ka väga segaduses – ma olin saanud matchiks iseenda! Mida kuradit?“ on kompu hämmingus.

“Samas muidugi olen ka meelitatud aga ikkagi – mida kuradit?”

Mis saab Uku Suvistest veel kompum ja nunnum olla? Õige – kaks Uku Suvistet!

Tinderi ajaloos pole varem taolist asja juhtunud

Helistasime kommentaari saamiseks kohe ka Tinderi äppi loonud ettevõttesse, kus oldi juhtunuga juba kursis.

„Jah, teame küll seda juhtumit ja olime siin kollektiivselt samuti hämmingus. Me saaks aru kui sama asi oleks juhtunud Grindr-i äpis (tuntud kui homode tutvumisäpp, toim.) aga et see juhtus meil – uskumatu! Esmakordselt ajaloos!“ ütles Tinderi esindaja.

„Võtsime selle asja koheselt IT-poistega pulkadeks ja leidsime ruttu ka põhjuse – Uku Suviste oli pannud oma kaaslasele lihtsalt nii ülikõrged nõudmised, et äpp naiste hulgast sellist ei leidnud ja pöördus siis meestevaliku poole. Sealt see siis ilmselt leidiski tema enda konto üles ja pakkus Suvistele matchiks ka välja,“ selgitas Tinder esindaja.

„Ei oleks uskunud, et äpp seda ise suudab teha aga nagu näha, siis suudab. Ilmselt ajas Suviste oma nõudmistega äpi juhtme nii kokku, mis panigi teda nii käituma,“ arvas esindaja.

Toimetusele teadaolevalt pole Uku iseendaga veel Tinderis pärast matchi ühendust võtnud ja mängib raskesti kättesaadavat.

SEOTUD LOOD: Uku Suviste: lähen Venemaa talendisaate võitu püüdma Anne Veski look-iga

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles