Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

ERR paiskab sügisel eetrisse uue reisisaate „Rännud Trofimoviga“

Ilmselgelt on tegemist illustreeriva pildiga, sest pole võimalik, et meie mees Manilas ka reaalselt kuhugi riiki reisile jõuaks.
jagamist

Eesti Rahvusringhääling andis teada, et toob sügisel teleeetrisse tuliuue reisisaate, mille nimeks saab „Rännud Trofimoviga“. Sellega täidetakse reisisaadete tühimik, mis tekkis Vahur Kersnast ja Tiina Pargist.

ERRi juhatuse esimehe Erik Roose sõnul oli meie mees Manilas ehk Jõhvi mees Roman Trofimov ainuõige valik uue reisisaate juhi kohale.

ERR lubab põnevust

„Lubame, et seriaal tuleb põnev,“ ütles Erik Roose täna.

„Ei ole mingit vahurkersnalikku paatost, pole tiinapargilikku igavat kulgemist, vaid selle asemel näeme, et kuidas tavaline eestlane, jõhvilane Roman Trofimov reisidel hakkama saab või siis ei saa,“ kommenteeris Roose.

Roose sõnul on uue seriaali vastu huvi tundnud juba ka Amazon ja Netflix.

„Mingeid kokkuleppeid siiski veel tehtud pole aga huvi on tuntud tõepoolest,“ lisas ta.

Kaksteist osa

ERRi juhatuse esimees Erik Roose avaldas pisut infot ka uue reisisaate esimeste osade kohta, mis tulemas on.

Eellugu/esimene osa:

Seriaali esimeses osas jääb Trofimov hiljaks kohtumisele ERRi saatetegijatega. Mees jääb nimelt Jõhvi-Tallinna bussist maha. ERRi võttemeeskond asub teda otsima. Trofimov leitaksegi ning talle tehakse pakkumine teha uut reisisaadet. Trofimov venitab vastusega peaaegu esimese osa lõpuni ja eksib intervjuu ajal kuhugi ära. Lõpuks leitakse ta taas ja ta ütleb jah sõna.

Teine osa:

Trofimovile ostetakse lennupiletid, et ta saaks minna oma esimesele reisile. Trofimov ilmub lennujaama kohale mitu päeva hiljem ja ta võetakse politsei poolt kinni ning tehakse trahvi, sest mees rikkus karantiinireegleid. Trofimov eskorditakse Jõhvi tagasi.

Kolmas osa:

Karantiin on läbi ja Trofimovile ostetakse uued lennupiletid. Seekord jõuab mees isegi õigel päeval lennujaama aga 13 tundi peale lendu. ERRi juhtkond teeb seriaalile uue eelarve.

Neljas osa:

Trofimovile ostetakse uued lennupiletid ja seekord jõuab mees lennujaama õigel ajal ainult sellepärast, et Erik Roose käib tal isiklikult Jõhvis järel. Roose ei ole loll mees – ta läheb Jõhvi mehele järgi juba nädal varem – lüke osutub õigeks, sest Trofimov eksib oma kodulinnas Jõhvis ära ja on mitu päeva kadunud. Mees jõuab siiski õigeks ajaks Tallinn-Helsingi lennule.

Viies osa:

Trofimov on mitu päeva eksinud Helsingi lennujaamas. Lõpuks leitakse ta tänu pommi- ja narkokoertele. Mees on jäänud kinni lennujaama WC-sse. ERR ostab talle uued lennupiletid.

Kuues osa:

Trofimovit ei lasta Helsingist edasi lennata, sest mehel on sekeldusi USA valitsusega. Algab uurimine, kuidas ta üldse Tallinnast minema sai. Selgub, et Trofimov ei lennanudki lennuki kabiinis, vaid pagasislaos, kuhu ta eksis lennuki pardale koos oma pagasiga minnes.

Kas meie mees Manilas jõhvilane Roman Trofimov üldse jõuab mõnda riiki? Kas ta jõuab üldse mõnele lennule? Missugune reisisaade sellest kõigest lõpuks kujuneb? See kõik selgub aga juba sügisel ETV ekraanil!

SEOTUD LOOD:

Tom Hanks avaldas soovi mängida Manilasse kinni jäänud Jõhvi meest uues Terminal 2 filmis

Manila lennujaamas lõksus olnud Jõhvi mees jäi ka Tallinna-Jõhvi bussist maha

Hakka Lugejakiri.ee fänniks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kuidas kaitsed end/säilitad vaimset tervist valimisreklaamide tulva all?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles