Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

FOTO! Eesti konservatiivid kogunesid arutama, kes nende saadikutest kambapaugul vahele võiks jääda

Eesti konservatiivsete erakondade esindajad kogunesid täna õhtul Stenbocki homojahile (foto: Andres Putting)
jagamist

Täna õhtul kogunesid Stenbocki majja välkkoosolekule Eesti konservatiivsed erakonnad Isamaa ja EKRE, et arutada, kes nende kohalikest parlamendiliikmetest või siis eurosaadikutest järgmisena kapist välja võiks tulla.

Konservatiive pani kriisikoosolekule kogunema mure, et kui keegi lähiajal kapist välja ei tule, jäädakse oma lõunapoolsete homovihkajatest naabrite juures naerualuseks.

Uus aeg nõuab uusi kombeid

„Kuigi mulle isiklikult on kogu see teema jälestusväärne ja vastuvõetamatu, täiesti vastuvõetamatu, siis ei saa me muust Euroopast maha jääda, me ei saa maha jääda,“ põrutas Stenbocki maja ette esimesena jõudnud EKRE aseesimees Mart Helme.

„Ungari põhihomodevastane eurosaadik jäi vahele Brüsseli kambapaugul,  Leedu homovaenulikkuse poolest tuntud parlamendiliikme taga liputas mingi paljas mees,“ loetles Helme.

 „Aga kus on meie homovihkajad homod, kus nad on? Ma vastan ise teie eest – kapis ikka kurat võtaks, ikka veel kapis!“ kärkis Helme.

Vara veel öelda, kes kapist välja tuleb

„Kui ma noorem mees oleks, siis ma tuleks kasvõi ise kapist välja, et konservatiivide au päästa aga näete pole enam seda rammu, pole enam rammu,“ lisas Helme.

Küsimusele, et kes siis noorematest Isamaa või EKRE homovihkajatest homodest parlamendiliikmetest või siis eurosaadikutest võiks tema hinnangul kõige tõenäolisemalt kapist välja tulla, vastas Helme nii:

„Kurat seda teab, üks lödipükste kamp kõik niikuinii aga küll me selle homseks välja selgitame, seda ma luban,“ lisas Helme ja astus Stenbocki majja.

Isamaa erakonna juht Helir-Valdor Seeder osaleb vist ka koosolekul aga mitte kedagi niikuinii ei huvita.

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles