Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

FOTO! Jaak Madison on varemgi kutsumata ilmunud erapeole

Vasakul Madison möödunud suvel ühel erapeol ning paremal Madison pühapäeva öösel Reformi erapeol. Kummalegi peole polnud meest kutsutud.
jagamist

Pühapäeva öösel sattus EKRE poliitik Jaak Madison Reformierakonna valimispeol rüselusse. Nüüd on selgunud, et mees on varemgi pidudel kutsumata külaline olnud.

EKRE aseesimees Jaak Madison sattus pühapäeva öösel endise teatri NO99 kohvikus peetud Reformierakonna valimispeo lõpus, pärast kella kolme öösel rüselusse, kus väidetavalt pitsitas peokülalist kõrist, millele järgnevalt rebis baarimees lõhki tema mantli varruka.

Madison kutsus juhtunu jätkuks politsei, kes kuulas ära mõlemad osapooled, nii Madisoni kui baariomaniku. Baariomaniku väitel oli esimene vägivaldne stseen see, kus Madison haaras ühel külastajal kõrist, misjärel sekkus baariomanik tülisse ja selle käigus omakorda sai kannatada Madisoni mantel. Asi lahenes alles politsei sekkudes.

Sarnane asi juhtus möödunud suvel Läänemaal

Juhtunu valguses kirjutas meile üks lugeja Läänemaalt oma loo ja saatis juurde ka pildi.

„Tähistasime parajasti ämma sünnipäeva ja hakkasime tegelikult vaikselt lõpetama just ja kõik oli tore kui järsku peatus kella 22 paiku maja ees üks tumedates värvides auto ja välja astus ei keegi muu kui riigikogulane Jaak Madison, kes kandis mingil põhjusel teenijanna riideid,“ märkis tundmatuks soovida jäänud väga anonüümsust palunud Andres (48), kes peab Läänemaal talu.

„Madisson marssis otsejoones hoovi, kus pidu vaikselt lõppes juba, pistis kaasavõetud ananassi lauale ja hakkas nõudma kartulisalatit ja morssi. Me olime kõik korraks ikka väga hämmingus, sest esiteks ei tundnud meist keegi kallist rahvasaadikut ja teiseks kandis ta äärmiselt kummalist kostüümi,“ meenutab Andres.

Jaak Madison Läänemaal võõra talu hoovis koos ananassiga.

Vihjed ei aidanud

„Püüdsin siis temaga rääkida ja uurida, et kas on ehk mees eksinud aga ta ei võtnud mind kuulda. Uuris kõigilt, miks neil veel kostüüme seljas pole ja millal grill käima pannakse,“ selgitas Andres.

„Ühel hetkel mul turgatas, et ohhooo, ilmselt eksis Madison majaga, sest meil üle tee siit on Suure-Lähtru mõis, mis teatavasti kuulub Mart Helmele. Siis sain aru, et rahvasaadik oli ilmselgelt majad sassi ajanud ja sadanud sisse valele peole,“ rääkis Andres.

Mis pidu siis seal Helmede mõisas küll toimus?

„Selgitasin seda siis ka Madisonile, kes suhtus alguses minu juttu väga umbusklikult ja näitas korduvalt ämma peale, kes kandis kasukat ja väitis, et tema ju on karukostüümis. Aga ämmal oli jahe ja nii sai talle toas kasukas peale antud. Siis vist koitis ka temal karm reaalsus – keegi polegi kostüümis, pidu hakkab lõppema ja üldse pole maja nagu mõisa moodigi – eks siis ta sellest aru sai, oma ananassi ta igatahes kaenlasse võttis ja üle tee mõisa poole plagama pani,“ meenutas Andres suvist lõbusat vahejuhtumit.

„Aga seda ma nüüd küll ei kujuta ette ega oska kommenteerida, et mis pidu seal mõisas siis veel toimus kui juba Madison taolise kostüümiga välja ilmus.“

„Mul ämm meenutab seda kohtumist siiamaani kui telekast Madisoni näeb,“ lisas Andres.

1 kommentaar

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles