Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

FOTO! Keskerakonna kriisikoosolekul arutatakse, kuidas saada tähelepanu eemale lepingust Ühtse Venemaaga

Keskerakonna ladvik arutamas, kuidas spinnida lepingut Ühtse Venemaaga. (foto: Siim Lõvi)
jagamist

Keskerakond, kes võttis öösel oma kodulehelt maha lepingu Ühtse Venemaaga, kogunes täna hommikul kriisikoosolekule, et arutada, kuidas saada avalikkuse tähelepanu lepingust eemale.

Keskerakonna esimees Jüri Ratas palus enne koosolekut kõigil juhatuse liikmetel tulla lagedale ükskõik kui hullude ideedega, sest asi paistab juba väga halb.

Reps saab kuuikud?

Kuigi kriisikoosolek veel käib, leidis Jüri Ratas aega seni õhku visatud ideid kommenteerida.

“Meil on olnud täna väga konstruktiivne koosolek, kus lauale on pandud mitmeid häid ideid, kuidas saada avalikkuse tähelepanu sellest lepingust eemale,” kommenteeris Ratas.

“Seni on näiteks pakutud, et võiksime mängida nn nunnukaardile ja teatada, et Mailis Reps saab kuuikud. Idee on super, aga teostusega oleme 9 kuud hiljaks jäänud kahjuks. Nii et see mõte on laualt maas,” sõnas Ratas.

“Veel pakuti, et võiksime mängida kaastunde kaardile ja panna näiteks põlema Martin Repinski auto. Kuid kuna kellelgi polnud tikke täna kaasas, siis jäi ka see kõrvale,” märkis erakonna esimees.

“Parim idee, mis meil seni laual on, on see, et teeme avalikuks mõne meie korruptsiooniasja, mis pole veel avalikuks tulnud. Neid on meil veel mitmeid käimas, aga kahjuks laitsid Kapo, Keskkriminaalpolitsei ja prokuratuur selle mõtte maha,” selgitas Ratas.

“Ehk siis kriisikoosolek jätkub ja otsime endiselt head ideed, kuidas sellelt lepingult Ühtse Venemaaga tähelepanu maha saada,” lisas Ratas ja jooksis koosolekule tagasi.

Kliki SIIA ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Kommentaarid (2)

 • tapeedimuster

  22. veebr. 2022 - 13:19

  Sellel teemal on erakonnal fantoomivalud. Süüdistaks Kajat või koroonat. Ehk energiakriisi. Võiks ju ka pildi teha: Jüri pika hermanni tornis eesti lippu lehvitamas.
  Arutelu jätkub.

  Vasta
 • nojah

  22. veebr. 2022 - 15:31

  Peale pikaajalist arutelu selgus, et polegi siin midagi keerulist. Kui tõde natukene käänata ja väänata saab selgeks teha, et ühtne venemaa on nüüd sõbraliku Ukraina osa.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles