Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

FOTO: kohalik mees väidab, et leidis geniaalse viisi, kuidas politsei käest pääseda

Politseinikel ei jää muud üle kui teha üks tore selfi Tarmoga ja lasta tal minna. (foto: politsei erakogu)
jagamist

Tallinlane Tarmo (44) ei ole loll mees – ta on leidnud geniaalse viisi, kuidas pääseda igasugustest kõik puhuvad ja muudest politsei kontrollidest.

Tarmo väidab, et ta on pääsenud juba mitmest kõik puhuvad kontrollist, kahest kiiruseületamise trahvist ning on enda sõnul nüüd täiesti kuulikindel.

Lihtne aga geniaalne lahendus

Nimelt väidab Tarmo, et kui näidata politseipatrullile läbi autoakna paberilehte, kuhu on kirjutatud, et tal on koroonaviirus, pääseb ta segamatult ja trahvideta igast olukorrast.

„Korduvalt järele proovitud, töötab,“ kinnitab Tarmo naerusuiselt.

„Nii kui politseinikud sildil kirjutatu kokku veeritud saavad, nii nad ka oma kodinad kokku pakivad ja ummisjalu minema panevad,“ sõnab Tarmo.

„Olen sellega isegi parkimistrahvidest pääsenud – kui pargin auto ära, siis jätan sama sildi autole ja kõik kontrolörid ja mupokad kõnnivad suure kaarega autost mööda. Üks isegi üritas trahvi teha aga kui ma köhides jooksuga sinna tulin, põgenes seegi pooljulge minema,“ naerab Tarmo.

Politsei hetkel jõuetu Tarmo vastu

„Ah selle teemaga siis helistategi,“ ohkab Politsei- ja Piirivalveameti peadirektor Elmar Vaher.

„No ehk ongi parem, et asi avalik nüüd on. Tõepoolest oleme Tarmo tegemistega kursis ja kui aus olla, siis hetkel ka võimetud tema vastu,“ kommenteerib Vaher.

„Me ei saa täna veel igale patrullile panna pähe nakkuskindlat maski ja selga kaitsekostüümi, selleks puudub lihtsalt ressurss,“ kurdab Vaher.

„Oleme Tarmo vastu proovinud kõiki nippe – hinganud läbi päev läbi kirsades olnud sokkide, kandnud küüslauku kaelas ja püüdnud isegi Tarmole piiritust peale pritsida aga mitte miski ei paista aitavad ja patrullid temaga kokku puutuda enam ei soovi

„Juba praegu on olukord muidugi väga halb aga kui selline teguviis nüüd laiemalt massidesse läheb, siis peame midagi muud välja mõtlema,“ lisab Vaher.

Hea lugeja! Mida arvad Sina Tarmo geniaalselt lihtsast lahendusest, kuidas pääseda nii politsei kui parkimiskontrolöride käest? Kas võtaksid ka ise selle lahenduse kasutusele? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommentaarid (6)

  • ingo

    10. märts 2020 - 15:19

    Ja muidugi tema mõtles selle… Juba oma kuu aega tagasi oli see UK’s tehtud nali.

    Vasta
    • Kalju

      10. märts 2020 - 17:01

      UK’s? miks seal taga siis USA politsei auto on?. USA’s, Californias tehtud nali 🙂

      Vasta
  • Kuldar

    10. märts 2020 - 15:58

    Selle “napakas nutikuse” vastu aitab isolatsioon. Usun, politsei ja piirivalveametil peaks Tartukandis leiduma üks steriilne vanematsorti võretatud auto mis on kurikaelade veoks kohaldatud (loe: mugavustega auto). Samuti peaks ka härra elu- või asukoht teada olema. Seega kui indiviid suurema kärata isoleerida 14-ks päevaks siis peaks asi lahendatud olema. Tundub, et kohati on ka rumalus nakkav kui see UK-st EE-sse on levinud 🙂

    Vasta
  • Ivo

    10. märts 2020 - 16:13

    Häbiväärselt kehv pilditöötlus. Originaal on pruunide riietega politseinik ning tekst inglisekeelne. Politseiniku peegeldus on ilusti bussi klaasilt näha…

    Vasta
  • Paukas

    10. märts 2020 - 19:29

    Pildipeal tekst õigetpidi aga politsei pildipeal valepidi. Lisaks võõra riigi politseiauto paistmas. Ühesõnaga kehv photoshop ja väljamõeldud tekst….

    Vasta
  • Mai

    11. märts 2020 - 06:24

    See on mäng, ärge uskuge kõike kui tal on tõesti viirus ei kõnniks ta nii tänaval vabalt ringi ,siis tuleb teda juba selle eest eest karistada, et ta nakatab teisi inimesi. Jah, nagu siin üks ütles ära isoleerida meil on ju vastavad organid, kes sellega tegelevad. Kas tõesti meie politsei laseb ennast ära petta.Häbiväärne olukord tõesti.

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles