Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

FOTO! Turule on jõudnud riided, mille valmistamisel pole kasutatud tulnukate lapsorjatööjõudu

jagamist

Hea uudis kõigile neile, kes ei salli tulnukate lapsorjatööjõu kasutamist – turule on tulnud riidesari, kus on kasutatud ainult kohalike inimlaste orjatööjõudu.

Uue riidefirma OLCL (OnlyLocalChildLabour) esindaja John Treffi sõnul võivad nende toodetud riiete ostjad olla 100% kindlad, et tulnukate laste käekesed nende riideid valmistanud pole.

Tootmine Bangladeshis

“Meie ettevõte tegutses eelnevalt samuti riiete alal ja seda Inglismaal, aga seal pidime maksma ausalt makse, ostma toormaterjali ausatelt tootjatelt ning kasutama riiete valmistamisel õmblejaid, kes omasid selleks vastavat ametitunnistust, soovisid ausat palka ning olid täiskasvanud,” selgitas Treffi.

“Ühel hetkel mõistis juhtkond, et taoline omanikele mitteniisuurttulu teeniv ettevõte ei saa samamoodi jätkata ning asusime otsima uus võimalusi, kus edevatele ja ainult korra sama riietust kandvatele inimestele riideid toota,” selgitas ta.

“Nii saigi ettevõte kolitud Bangladeshi, kus tänu kohalikule üliodavale lapstööjõule saame toota kohapeal odavalt nii ülimürgise protsessi käigus valmivat toormaterjali, kui ka oma lõpptooteid,” märkis Treffi.

“Aga meie peamine müügiargument on muidugi see, et meie toodete valmistamisel pole kasutatud tulnukate lapsorjatööjõudu ning kõik meie tooted on valminud ainult kohalike inimlaste orjatööjõudu kasutades,” lisas uue riietesarja tootja esindaja John Treffi.

“Ehk saame kõigile meie tooteid ostvatele inimestele kinnitada, et need on valmistatud siinsamas, Maal,” lisas ta.

Toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist! Kliki siia!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles