Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

FOTOD! Jakob Hurda habemeteisiku konkursil on sõelale jäänud ainult kaks kandidaati

Jakob Hurda habemeteisiku konkursil on sõelale jäänud ainult kaks kandidaati.
jagamist

Kolme aasta eest alanud konkurss leidmaks Jakob Hurda habemeteisik, on jõudmas lõpusirgele. Sõelale on jäänud ainult kaks kandidaati – sotsid Jevgeni Ossinovski ja Ivari Padar.

Konkursi alguses andsid end üles sajad Eesti mehed, kellele püstitati ainult üks eesmärk – nad peavad kolme aasta pärast nägema välja nagu üks juhtivaid eestlaste rahvusliku ärkamisaja tegelasi Jakob Hurt.

Enamik kukkus ära juba esimesel aastal

Konkursi läbiviijate sõnul oli huvi selle vastu alguses väga suur.

„Tuli ikka igasuguseid karvaseid ja sulelisi, kes kõik arvasid, et just neist võiksid saada järgmised Jakob Hurdad,“ seisab korraldajate poolt saadetud pressiteates.

Hetkel konkursil teist kohta hoidev Jevgeni Ossinovski andis täna pressikonverentsil selgitusi, miks ta pisut maha jäänud on.

„Kuid ruttu saadi aru, et taoline ettevõtmine nõuab suurt distsipliini ja mis peamine – koduste nõusolekut, et vähemalt mingi aja näed sa välja nagu kodutu,“ seisis teates.

„Enamik mehi ja üks naine selle tõttu ära kukkusidki, et kodused ei pidanud enam vastu.“

Sõelale jäänud ainult kaks

„Nüüd on aga konkurss lähenemas lõpule, alles on jäänud ainult kaks kandidaati, kes võiksid kvalifitseeruda Jakob Hurda habemeteisikuks. Kummalisel kombel on mõlemad poliitikud,“ ütlevad korraldajad.

Jakob Hurda habemeteisiku konkursi kindel favoriit on hetkel sots Ivari Padar, kes on lisaks habemele püüdnud end ka muudmoodi Hurda sarnaseks muuta.

„Üks on noor sots Jevgeni Ossinovski, kes alustas küll paljulubavalt, kuid tundub, et nüüd, konkursi lõpu eel on mehel habemekasv kinni jäänud.

„Teine on samuti sots, Ivari Padar, kes on hetkel kindel konkursi favoriit. Kuid lõpuni on veel pisut aega ja kõike võib veel juhtuda,“ lisasid konkursi korraldajad.

Jakob Hurda habemeteisiku konkurss lõpeb käesoleva aasta suvel.

Hea lugeja! Mida arvad Sina sõelale jäänud kandidaatidest – kumb väärib Sinu arust võitu? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline ilm tuleb sel Jaanipäeval?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles