Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

FOTOD! Tulevasi koalitsioonipartnereid märgati juba endale uusi ametiautosid välja valimas

Tulevane koalitsioon käis juba endale ametiautosid välja valimas.
jagamist

Kõik on uus aprillikuus: Jüri Ratas, Helir-Valdor Seeder ja Mart Helme on uues koalitsioonis juba nii kindlad, et mehi märgati endale juba uusi ametiautosid välja valimas. Ja uhked need tulevad.

Uue ametiauto väljavalimises pole midagi erilist – milline minister ikka tahaks sõita ringi oma eelkäija autoga, mis on täis saiapuru ja nõunike näpujälgi. Seega on igati loogiline, et ministeeriumist visatakse välja mittesobivad ametnikud ja välja vahetatakse ka autopark.

Uued autod tulevad ilmselt uhkemad kui kunagi varem

„Mina olen olnud peaminister juba tükk aega ja olen pidanud sama Audi rümaga ringi sõitma aastaid. Kas te teadsite, et ma olen selle Audiga avarii ka teinud? Milline peaminister sõidab ringi pahteldatud Audiga? Ennekuulmatu!“ arvas Ratas.

„Kui teised poisid ütlesid, et tahavad endale tuttuusi autosid, siis mõtlesin, et võiks ju ise ka enda oma välja vahetada,“ märkis ta.

„Minul isiklikult jäi silm peale ühele kollaste sõbralike silmadega Mercedesele – kui ma sellega linna peal sõidan ringi, siis märkavad autot kindlasti kõik ja ütlevad, et näete, seal sõidab meie armastatud peaminister Jüri! Vot just sellist tunnet ma tahangi oma uue ametiautoga saavutada,“ selgitas Ratas oma valikut.

Ratas valis endale auto emotsiooni pealt – masin olevat talle oma kollast silma sõbralikult pilgutanud.

Teised ei jää Ratasest maha

„Ma küll veel ei tea, kas ma ministriks lähen üldse aga see ei sega mind ametiautot välja valimast. Mulle jäi maja ees üks ilus Mercedes silma – Konstatin Päts sõitis omal ajal taolise autoga ringi. Ilmselt võtan selle. Mulle muidugi meeldiks kabriolett rohkem – saaksin inimestele lehvitada kui linnas ringi sõidan,“ märkis Mart Helme unistavalt.

„Aga ma olen praktiline mees ka samas – lahtise autoga võib kaabu kergelt minema lennata ja ilmselt seda siiski valida ei saa,“ sõnas ta.

Teised kiusasid Seedrit

Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder käis kaua autode ümber ja istus mitmesse ka sisse, kuid midagi välja valida ei osanud.

„Helir kuule, sul ju juukseid pole ja kaabut sa ka ei kanna, võta ise see Mardi soovitatud kabriolett – hea end tuulutada ja midagi ei lenda minema ka sõidu ajal,“ torkas Ratas Seedrile.

„Vali muidugi see, soe suvi tulemas ja saad ehk pisut päikest ka peale – muidu arvatakse, et võtsime vampiiri koalitsiooni,“ naeris Helme.

„Nojah, nüüd tuleb veel siis ministeeriumide haldusosakonnas hankepabereid pisut väänata, et just need autod saaksime,“ lisas Ratas autode valimise lõpuks.

Hea lugeja! Mida arvad Sina meeste autovalikutest – on need sobivad või peaksid nad eeskujuks hoopis jalgrattad endale soetama? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles