Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

FOTOUUDIS! Helme ostis Soome peaministrile lepituskingiks Barbie

Mart Helm roosa läga keskel. (foto: Helme erakogu)
jagamist

Siseminister Mart Helme lepituskingiks ostetud Barbiest: kui see töötas Ratasega, siis töötab see ka Soome peaministriga.

Järjekordne valitsuskriis on taas edukalt üle elatud –siseminister Mart Helme ostis Soome peaministrile lepituskingiks Barbie. Helme lähtus loogikast, et kui see töötas edukalt  Ratasega, siis võib see läbi minna ka Soome peaministriga.

Käis Soome peaministrile lepituskinki valimas

Nädalavahetusel alanud skandaal – EKRE juht Mart Helme ütles mäletatavasti, et Soome peaminister Sanna Marin ei saa oma tööga hakkama ning tahab Soome riiki likvideerida – on saanud tavapärase lõpu: Jüri Ratas vabandas kõigi ees ja valitsusliit jätkab samamoodi.

Täna õhtul toimub restoranis Härg koalitsiooni jõulupidu, kuhu on kutsutud valitsusliikmed ja nende nõunikud. Siseminister Helme käis aga enne jõulupeole minekut mänguasjade poest läbi.

„Jüri ütles mulle täna, et ainult läbi tema suu öeldud vabandusest ei piisa ja et ma peaksin ka midagi ilusat lepituseks Soome peaministrile ostma,“ kommenteeris Helme ise.

Helme tahtis esimese hooga osta lepituskingiks just seda julga potist alla laskmise mängu aga selle idee laitis Reps maha. Helme sõnul ostis ta selle siiski ära ja tõenäoliselt kingib ta selle jõuludeks peaminister Jüri Ratasele. (foto: Helme erakogu)

Reps soovitas nuku valida

„Pakkusin siis Jürile välja, et mul vedeleb Martini (Helme poeg Martin, toim.) juures veel üks taoline punane mänguauto aga Jüri arvates ei oleks sobinud noorele naisterahvale midagi sellist kinkida,“ sõnas Helme. „Mina arvan, et Jüri lihtsalt ei tahtnud, et Soome peaminister ka samasuguse mänguauto saaks kui talle kinkisime aga see selleks.“

„Helistasin siis Mailisele (Mailis Reps, toim.) ja küsisin, et mida pisikesed noored tüdrukud kingiks saada tahaksid ja tema soovitas mul nukupoodi vaadata,“ märkis Helme.

„Valisin siis välja kõige roosama nuku, mis ma siit leidsin ja eks see jääb siis nüüd Jürkale ülesandeks järgmise Soome visiidi ajal sinna ka lepituskingiks ära viia,“ lisas Helme.

 

SEOTUD LOOD:

VALITSUSKRIIS LÄBI: Helmed kinkisid Ratasele lepituseks punase mänguauto

Valitsuse liikmed said virtuaalreaalsuses proovida, milline oleks elu kriisivabas koalitsioonis

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

1 kommentaar

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles