Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

FOTOUUDIS! Martin Helme suvila ehitanud töömees: ma arvasin, et ümbrik oligi ehitusplaan

Rahandusminister Martin Helme suvilast on järel ainult kaks ümbrikut. Aga täiesti elatavat. (foto: uhke ehitusmees Urmas)
jagamist

Rahandusminister Martin Helme teatas täna Riigikogus, et ta on maksnud oma suvila ehitusmehele Urmasele ümbrikupalka ja nüüd on tulemused käes: töömees ajas sassi ümbrikupalga ja ehitusjoonised.

Rahandusminister Martin Helme teatas täna Riigikogus, et tema heaks töötanud töömees Urmas pole ilmselt kunagi makse maksnud ega hakka seda ka tegema. Nüüd on tulemused ka käes.

Ajas joonised sassi

„No maja on valmis igatahes ja mina olen oma osa teinud täpselt nii nagu joonistel oli,“ ütleb Helme palgatud mustalt töötav Urmas.

„Jah, Martin näitas mulle mingeid pabereid, kui ma siin ehitama hakkasin aga ma arvasin tookord, et ta annab mulle vetsupaberit, sest neid olid tõesti palju ja paber oli nii pehme. Osa on siiani veel alles seal, minge vaadake kui ei usu,“ ütleb ehitusmees Urmas.

„Ja siis ta andis mulle iga kuu ehitusjoonised, kus oli ka minu palk sees. Ega see midagi ebatavalist minu valdkonnas pole. Ma arvasin, et diil on nö kaks ühes – joonised ja palk,“ sõnas Urmas.

Selline nägi rahandusminister Martin Helme suvila välja enne renoveerimist. nüüd on maja oluliselt kitsam ja madalam aga ka moodsam. Muide, siinsamas suvilas anti suvel üle ka kurikuulus punane mänguauto peaminister Jüri Ratasele, mis päästis toona koalitsiooni püsimise.

Nüüd on pahandus ümbrikmajas

„No mina ei tea nüüd, mis saab. Ma ehitasin täpselt nende jooniste järgi, mis mulle anti,“ on ehitusmees Urmas tähelepanust ehmunud. “Sai jah teine veidralt madal ja kitsas aga nii oli see joonistel ka kirjas.”

„Raha panin tasku ja jõin nädalavahetusel maha aga iga kuu antud joonised (ümbrik, toim.) jätsin ma loomulikult alles, sest ehitusjärelevalve tahab neid ju näha,“ märkis mees.

„Eks ma mõtlesin küll, et kas kõrge ministrihärra peab mind purulolliks kui annab mulle iga kuu täpselt samad ehitusjoonised (ümbrik, toim.) aga ma mõtlesin, et ehk tal endal on mingid mäluprobleemid, et millist maja ta täpselt tahab,“ ütles ehitusmees Urmas täna.

„Maja on nüüd igatahes jooniste järgi valmis ja minu töö on tehtud. Ma kiidan meie rahandusministrit tööandjana igati – alati sai palk õigel ajal minu kätte ja maja ehitusjoonised ka,“ lisas ümbrikupalka saanud ehitusmees Urmas.

Hea lugeja! Mida arvad Sina rahandusminister Martin Helme ultramoodsast madalast suvilast? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

 

SEOTUD LOOD:

FOTOD! Rahandusminister Martin Helme suvila ehitusluba leiti vallavalitsuse külmkapilt

VALITSUSKRIIS LÄBI: Helmed kinkisid Ratasele lepituseks punase mänguauto

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommentaarid (2)

 • raino

  2. dets. 2019 - 20:51

  tra hahahaha mida ehitajat hahahah eestlane oli w

  Vasta
 • Aare Tesaar

  4. dets. 2019 - 18:22

  tundub, et seoke madal maja kulub Martinile ää. hiljemalt jõuludeks pekstakse ta madalamaks kui muru ja siis saab madalat maja heasti kasutada.
  teine asi on pereliikmetega…

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles