Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

FOTOUUDIS: Seeder tutvustas erakonna liikmetele arutelukultuuri head tava ja raami

Isamaa juht Helir Valdor Seeder ja arutelukultuuri üks raamidest.
jagamist

Isamaa erakonna eestseisus otsustas tänasel koosolekul saata volikogule kinnitamiseks arutelukultuuri hea tava ja raamid. Ühte neist raamidest tutvustas kohalviibinutele erakonna juht Helir-Valdor Seeder.

Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder ütles avalikkusele, et dokumendi väljatöötamine on seotud Parempoolsetega vaid osaliselt, pisut alla 98%.

“See dokument kasvas välja erakonna seest ja vähemalt avalikkusele võiks jääda mulje, et sellel on siiski laiem tagapõhi kui ainult Parempoolsete tegevus,” ütles Seeder.

“Dokumendi eesmärk on panna paika head raamid ja tavad. Kui keegi sellest ei lähtu, saab loomulikult teha inimesele märkuse. Ja kui märkusest ei aita, siis võib-olla minu täna tutvustatud raamist juba abi,” sõnas Seeder.

“Aga tegelikult tuleks heast tavast ja erakonna hea maine hoidmisest lähtuda juba täna, ilma selle dokumenditagi. Ja minu hinnangul on Parempoolsed juba praegu selle vastu eksinud. Seda läbi erinevate algatuste ja väljaütlemiste,” ütles Seeder.

Erakonna esimees rõhutas, et dokumenti ei ole vaja kellegi välja heitmiseks. “Sellel heal taval ei ole rakenduslikku mehhanismi. See on ikkagi mõeldud selleks, et inimesed arutaksid asju erakonna sees.”

“Raamiga on muidugi teine lugu,” lisas Isamaa juht Seeder.

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles