Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

FOTOUUDIS! Seltskonnatäht Brigitte Susanne Hunt ei saanud künkast üles

Seltskonnatäht Brigitte Susanne Hunt avaldas endast seksika pildi, kus ta ei saa kuidagi liivakünkast üles. (foto: BSH instagram)
jagamist

Seltskonnatäht Brigitte Susanne Hunt pani Instagrami üles seksika trikoopildi, millega andis teada tähtsast sündmusest – ta proovis ronida üles kerge kaldega liivakünkast aga ebaõnnestus.

Brigitte Susanne Hundi sõnul olevat liivakünkal ronimine olnud kõige raskem tegu, mis ta seni elus tegema on pidanud.

„Ma olen hoidnud saladust teie eest ligikaudu aasta aega – ma ei saa isegi kõige väiksemast künkast üles ronitud,“ märkis noor naine.

Tähtsa uudise puhul pani Brigitte üles pildi, millel poseerib trikoo väel liiva peal. Seltskonnakaunitari sõnul ei saavat ta aru, miks ta pole võimeline isegi nii väikese kaldega künkast üles ronima.

„Võib-olla on asi ronimisstiilis – ronin alati nii, et pepu on hästi püsti, et saaks võimalikult hea pildi tagantpoolt,“ arutles seltskonnastaar.

Hea lugeja! Mida arvad Sina sellest, et muidu alati nii tugeva ja iseseisva naise mulje jätnud Brigitte Susanne Hunt avaldas endast niivõrd haavatava muljega foto ja info? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides.

Hakka Lugejakiri.ee jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommentaarid (4)

 • Aare Tesaar

  24. juuli 2020 - 21:59

  Fakt on see, et sellises poosis olles lükkab keegi alati BSHd tagant. ka antud pildil vaatab BSH üle õla,kas keegi on juba tulemas, et talle tagant pan… krt, lükata.
  Selge on ka see,et kui kogu aeg on sulle antud tagant hagu, siis ei oskagi enam iseseisvalt edasi liikuda,ilma et tagant ei torgitaks…

  Vasta
 • Matilde Pärituul

  28. juuli 2020 - 03:16

  Kusjuures vaadake juuste asendit, ta mitte ei ürita ülespoole ronida, vaid tegelikult vajub allapoole. Olen ise sellises olukorras korduvalt olnud. Ja nüüd võiks kõik need, kes väidavad, et maailm on ümar, häbeneda. See on ilmne maailma servani jõudmise juhtum. Seal serva peal lähebki alguses maapind pisut kaldesse ja pärast tuleb juba järsk serv. Teadlased on tõestanud, et kui seda serva poleks, siis vajuks me kõik üle ääre. Ise internetist lugesin! Aga nüüd on nii, et allapoole vajudes saavad maailmarändurid sellise hoo sisse, et kukuvadki – potsti – koju tagasi. Kukkumise ajaks on juba niisugused joogid sees, et nad arvavad, et liikusid ümber maakera. Aga tegelikult ronisid nad serva suunas ja siis kukkusid hooga tagasi.

  Vasta
 • Ets

  28. juuli 2020 - 04:20

  las lükkavad
  mis sinu asi :O

  Vasta
 • Juku

  2. aug. 2020 - 13:46

  Tundub allaminek olevat?

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles